MMA PLBestia„Bestia” po zwycięstwie z Radzikowskim na FAME MMA 12: Mimo 230 kilogramów daliśmy zaj**istą walkę! [WIDEO]

„Bestia” po zwycięstwie z Radzikowskim na FAME MMA 12: Mimo 230 kilogramów daliśmy zaj**istą walkę! [WIDEO]

Jedna z najcięższych walk w historii FAME MMA przeszła do historii. Podczas gali FAME 12, Piotr Piechowiak wspólnie z Krzysztofem Radzikowskim przewalczyli pełne trzy rundy, po których zwycięstwo odniósł „Bestia”. „Daliśmy zaje*istą walkę” – mówił po pojedynku uradowany Piechowiak.

Bestia FAME MMA

Ponad 230 kilogramów wnieśli do klatki FAME MMA Piotr „Bestia” Piechowiak oraz Krzysztof Radzikowski. Znani ze swoich nienaturalnych warunków fizycznych sportowcy, stoczyli kapitalny pojedynek na 12 gali organizacji FAME. Obaj zostawili kawał charakteru w klatce, gdzie spędzili wspólnie prawie 10 minut. Po trzech rundach wycieńczającej wojny, sędziowie orzekli, że jednogłośnym zwycięzca pojedynku został Piotr „Bestia” Piechowiak, który dołożył trzecie zwycięstwo do swojego rekordu.

„Myślę, że mimo 230kg daliśmy zaje*istą walkę”

Wywiadu dla naszej redakcji udzielił po pojedynku Piotr Piechowiak, który podzielił się na gorąco swoimi wrażeniami.

Jestem mega zadowolony. Myślę, że mimo 230kg daliśmy zajebistą walkę. Każdy skreślał Krzyśka tlenowo, ale – fakt faktem po drugiej rundzie widziałem, że zabrałem mu mnóstwo tego tlenu – wytrwaliśmy do końca. Naprawdę – piękna walka moim zdaniem.

Bestia opowiedział również o potwornych niskich kopnięciach, które Radzikowski wymierzał na jego łydkę.

Powiem Ci, dostałem ze 4 razy. Pierwszy poczułem, drugi też, ale w trakcie walki w drugiej, trzeciej rundzie nie czułem zbytnio tej nogi, bo adrenalina itp. Ale teraz robię kroka to czuję, że trzeba będzie lodem poobkładać.


Na koniec Piechowiak poruszył kwestie warunków fizycznych, jakie Radzikowski wniósł do klatki FAME MMA.

Na pewno wiedziałem, że jest ode mnie wyższy, cięższy. Tak więc zdawałem sobie sprawę z tego, że mogę mieć dużo gorzej. Myślę, że moje cardio oraz doświadczenie, które zdobyłem w dwóch poprzednich walkach przyczyniło się do tego zwycięstwa.

Całość dostępna poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Murański po walce ojca na FAME MMA 12: Był do zrobienia, szkoda że sędzia przerwał! [WIDEO]

Jacek Murański przegrał pojedynek z Arkadiuszem Tańculą przez dyskwalifikację w 4 rundzie. Poza Jackiem, niezadowolony z werdyktu jest również Mateusz – który uważa, że ta walka powinna być dokończona. „Był do zrobienia. Szkoda, że sędzia przerwał” – skwitował młodszy Muran. 

Wiemy jak Mateusz Borek punktował walkę Don Kasjo-Wrzosek!

Komentarzy po walce wieczoru FAME MMA 12 jest naprawdę mnóstwo. Podzielone są opinie odnośnie werdyktu w pojedynku Kasjusza Życińskiego z Marcinem Wrzoskiem. Tym razem na twitterze swoją punktacją z kibicami podzielił się Mateusz Borek.

Don Kasjo po FAME MMA 12: Miejmy nadzieje, że Kawulski dotrzyma słowa i go wypi**doli! [WIDEO]

Król wczorajszego wieczoru może być tylko jeden. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zwyciężył oba swoje pojedynki pokonując kolejno Marcina Wrzoska oraz Boxdela. Warto dodać, że porażka „Polishzombie” w starciu z Kasjem może pozbawić go kontraktu z fedracją KSW!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis