MMA PLFAME MMA“Bestia” grozi Najmanowi: Będziesz walczył o życie w szpitalu

“Bestia” grozi Najmanowi: Będziesz walczył o życie w szpitalu

Foto: Piotr Piechowiak, Facebook
Foto: Piotr Piechowiak, Facebook

Zaledwie kilka godzin temu internet wykreował kolejny kasowy pojedynek. Na gali FAME MMA lub FFF w przyszłości mieliby zmierzyć się były piłkarz reprezentacji Polski, Piotr Świerczewski, z Marcinem Najmanem.

Piotr Świerczewski ma zadebiutować w MMA na gali FFF 2 już 21 grudnia w Zielonej Górze. Rękawice skrzyżuje z  Gregiem Collinsem, który swój debiut z kolei zaliczył na gali FFF 1 w czerwcu i przegrał.

Marcin Najman ma natomiast ma na swoim koncie niedawną szybką wygraną z Bonusem BGC na gali FAME MMA 5. Jak wiadomo, kolejne starcie Najmana to przyjęcie wyzwania rzuconego przez Piechowiaka po wspomnianej walce – “Bestia” wtargnął wtedy do klatki ze swoją ekipą.

Przed nokautem na Bonusie, były bokser przegrał na wspomnianej wcześniej gali FFF 1 z “Trybsonem”.

Kibice wytypowali zestawienie, “Świr” nie bardzo się tym przejął, a Marcin stwierdził, że jak najbardziej może zawalczyć zarówno ze Świerczewskim, jak i Piechowiakiem i to na tej samej gali! O całej sytuacji pisaliśmy wcześniej tutaj.

Na odpowiedź “Bestii” na chęć dwóch walk Najmana nie trzeba było długo czekać. Stwierdził on, że Najman przecież będzie miał dwie walki – jedną z nim, a drugą o życie w szpitalu…

najman piechowiak groźba szpital
Marcin Najman, Instagram

Jak sądzicie, jak dalej potoczy się sytuacja? Czy włodarze FAME MMA zdecydują się na dwie walki Najmana, czy może organizatorzy FFF dadzą mu szansę na 3 edycji gali?