MMA PLBoksBen Askren na temat Jake’a Paula: To idiota. Był idiotą przed walką ze mną, będzie i po walce

Ben Askren na temat Jake’a Paula: To idiota. Był idiotą przed walką ze mną, będzie i po walce

Foto: Twitter/ Ben Askren

Były mistrz Bellatora i One Championship Ben Askren ma osobliwe zdanie na temat youtubera – Jake’a Paula, z którym zmierzy się w walce bokserskiej już 17 kwietnia. Były już zawodnik MMA wydaje się lekceważyć swojego najbliższego przeciwnika.

Zdjęcie

Jake Paul to jeden z najpopularniejszych youtuberów w Stanach Zjednoczonych. Ma on za sobą już jedną wygraną walkę bokserską z byłą gwiazdą NBA – Natem Robinsonem. Teraz przyjdzie mu się zmierzyć z byłym zawodnikiem MMA, którego jakość walki w stójce – mówiąc delikatnie – pozostawia wiele do życzenia.

Askren jednak jest bardzo pewny siebie przed tą konfrontacją.

Ben Askren na temat Jake’a Paula: To idiota. Był idiotą przed walką ze mną, będzie i po walce

Mimo ogromnej popularności Jake’a Paula (20,3 miliona subskrybentów na YT, 14,7 miliona obserwujących na Instagramie, 3,8 śledzących na Twitterze), Askren wydaje się w ogóle nie znać tej postaci:

“Pytałem dzieciaków kim on jest. Powiedzieli, że robi jakieś głupie rzeczy, że jest śmieszny, robi żarty. Ale ja o nim nic nie wiem. Ludzie, których podziwiałem jak dorastałem są zabawni: Chris Farley, Chris Rock czy Muhammad Ali. Ten mnie inspiruje całe życie. Każdego z ludzi, których lubiłem to lubiłem z jakiegoś powodu. Ale w przypadku obu tych braci – Jake’a i Logana Paulów nie wiem czy tak jest.

Dla mnie Jake Paul jest idiotą. Był idiotą przed naszą walką i będzie idiotą po naszej walce. Wszystko co robi jest idiotyczne. Ja mam udzielić mu lekcji w ringu? To nie będzie lekcja. On jest za głupi, żeby się nauczyć czegokolwiek.”

Zobacz także:

Były zawodnik UFC w FEN! Poważne wzmocnienie organizacji Pawła Jóźwiaka!

Były zawodnik UFC w FEN! I to nazwisko, które w największej organizacji MMA na świecie zanotowało rekord 3-1! To poważne wzmocnienie organizacji Pawła Jóźwiaka!

Jan Błachowicz jak Andrzej Gołota? Mistrz woli porównania do Joe Fraziera!

Jan Błachowicz (28-8) jest po pierwszej obronie tytułu w wadze półciężkiej. Po wielkim sukcesie naszego reprezentanta pojawiły się porównania do legend boksu – Joe Fraziera (32-4-1, 27 KO) i Andrzeja Gołoty (41-9-1, 33 KO).

Karta walk EFM Show zapełnia się. Pasternak vs. Różański, Akop vs. Słodkiewicz i nie tylko!

10 kwietnia gala EFM SHOW zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Jak prezentuje się do tej pory ogłoszone zestawienia?