MMA PLJake PaulBen Askren: Dla mnie lepej, jak Jake Paul pokona Tyrona Woodleya

Ben Askren: Dla mnie lepej, jak Jake Paul pokona Tyrona Woodleya

W najbliższą niedzielę w Cleveland odbędzie się gala bokserska, którą promuje starcie youtubera – Jake’a Paula z byłym mistrzem UFC – Tyronem Woodleyem. Swoje zdanie na temat tego pojedynku przedstawił ostatni pogromiony przez Paula zawodnik – Ben Askren.

Askren mimo dramatycznej porażki w pierwszej rundzie nie jest w stanie przyznać, że Jake Paul jest dobrym pięściarzem.

Ben Askren: Dla mnie lepej, jak Jake Paul pokona Tyrona Woodleya

Choć w rozmowie z TMZ Sports, Askren stwierdził, że dla jego reputacji lepiej byłoby, gdyby walkę wygrał Jake Paul, to ciągle nie uważa on jutubera za dobrego pięściarza:

“Ciągnie nie potrafię przyznać, że Jake Paul jest świetnym pięściarzem. Trafił mnie raz, naprawdę mocno, ale to nie było tak, że przeważał nade mną przez sześć rund. Uderza mocno i to trzeba mu oddać. Powiem Ci, że dla mnie lepiej jakby pokonał Tyrona Woodleya, bo wtedy lepiej czułbym się z tym, co Jake zrobił mnie. Tyron to w końcu gość dobry jak cholera!”

Jednocześnie Ben Askren przyznał, komu będzie kibicował w nadchodzącej walce:

“Skop mu dupę Tyron!”

Zobacz także:

Marcin Różalski wspomina stare czasy: Nie pytałem z kim, nie pytałem za ile, jadę!

Marcin Różalski wrócił pamięcią do przeszłości! ”Płocki Barbarzyńca” wspomina początki i podejście wojowników do wyzwań. Tu nie było mowy o kalkulacji.

Ostre wymiany przed finałem GROMDY! Halych do Gromadzkiego: Twoja szczęka będzie złamana!

Nieco ponad 3 tygodnie dzielą nas od finału GROMDY! 17 września w walce na gołe pięści zmierzą się ze sobą Tomasz Gromadzki oraz Vasyl Halych. Obaj zawodnicy nie szczędzą wobec siebie cierpkich słów przed pojedynkiem.

Oficjalne ważenie i trening medialny przed High League na żywo od 18:00 [WIDEO]

Po spotkaniach na konferencjach prasowych i w „Rundkach” czas na ostatnie starcie gwiazd High League przed sobotnią galą w Trójmieście. Już dziś o godz. 18:00 odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia i trening medialny.