MMA PLBellatorBellator zainteresowany Loganem Paulem. Wyjaśnił dlaczego youtuber miałby wejść do jego świata

Bellator zainteresowany Loganem Paulem. Wyjaśnił dlaczego youtuber miałby wejść do jego świata

Bellator zainteresowany ściągnięciem youtubera Logana Paula oraz jego brata – Jake’a. Prezes amerykańskiej organizacji, Scott Coker przyznał, że z otwartymi rękoma przywita ich w swojej firmie.

Jeśli bracia Paul będą chcieli kiedykolwiek wejść do świata mieszanych sztuk walki, to wystarczy, że zadzwonią do Scotta Cokera.

Co ciekawe, taki ruch ma wielki sens, bowiem gale Bellatora pokazuje platforma Showtime, która w minioną sobotę notowała rekordy subskrypcji dzięki pokazowej walce Logana Paula z Floydem Mayweatherem Juniorem.

Bellator zainteresowany Loganem Paulem. Wyjaśnił dlaczego youtuber miałby wejść do jego świata

Scott Coker w rozmowie z MMAjunkie.com wyjaśnił dlaczego zainteresował się braćmi Paul i dlaczego otwiera przed nimi drzwi do swojego świata mieszanych sztuk walki:

“Absolutnie jestem nimi zainteresowany. Ale nie zrobilibyśmy tak, że dalibyśmy Loganowi Paulowi walkę z Gegardem Mousasim czy Vadimem Nemkovem czy starcie ze zwycięzcą turnieju. Podeszlibyśmy do tego mądrze. Ale słuchaj, te dzieciaki są wysportowane. Robią się coraz lepsi w sportach walki. Są dobrymi pięściarzami, mają doświadczenie w zapasach, teraz zaczęli uczyć się jiu jitsu. Mielibyśmy dla nich kilka naprawdę interesujących walk. Wszyscy chcą się z nimi zmierzyć. Odbieram w tej sprawie telefony codziennie.

Na ten moment nie mamy z nimi podpisanej żądnej umowy, ale jeśli tylko będą chcieli walczyć, to zapraszam. Oni wnoszą dużo emocji do świata sportu. Zobaczcie co się działo przy okazji walki Logana Paula z Floydem Mayweatherem Juniorem. To wywołało ogromne emocje.

Moja siostrzenica powiedziała, że uwielbia Logana Paula, że ogląda go na Youtube, że jest jego fanką i śledzi na bieżąco. A kiedy zapytałem czy oglądała jego walkę z Floydem Mayweatherem Juniorem, to nawet nie wiedziała kim jest Floyd. To pokazuje gdzie w tym momencie jest młode pokolenie. To zabawne, że youtuberzy wykonują tak wielką robotę promocyjną, zbudowali siebie i teraz młodzi ludzie bardziej kojarzą ich niż najlepszych pięściarzy w historii.”

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [10-13.06.2021]

Przed nami kolejny weekend z MMA. Będzie się działo naprawdę sporo! Już w nocy z czwartku na piątek kolejną walkę w bieżącym sezonie PFL stoczy Marcin Held (27-7).

Amanda Nunes do Kim Kardashian: Hej Kim, robimy to?

Podwójna mistrzyni UFC i uznawana za najlepszą zawodniczkę w kobiecym MMA w historii Amanda Nunes podłapała sugestię swojego szefa Dany White’a i zwróciła się bezpośrednio do Kim Kardashian. Brazylijka chce wziąć udział w walce z celebrytką!

PFL 2021 #4: Marcin Held przegrywa zdecydowanie na punkty z Olivierem Aubin-Mercierem [WIDEO]

Marcin Held (27-8) przegrał jednogłośną decyzją z Olivieren Aubin-Mercieriem (12-5) podczas gali PFL 2021#4 w Atlatnic City.