MMA PLBellatorBellator wraca na dobre! Chandler vs. Henderson 2 jedną z ogłoszonych walk Bellator 243

Bellator wraca na dobre! Chandler vs. Henderson 2 jedną z ogłoszonych walk Bellator 243

Foto: Facebook/ Benson Henderson
Foto: Facebook/ Benson Henderson

Organizacja Bellator MMA wraca na dobre! Druga największa organizacja mieszanych sztuk walki w Stanach Zjednoczonych powróci już w ten weekend z galą Bellator 242, ale już zostały ogłoszone pierwsze walki na kolejną galę Scotta Cokera.

Bellator 243, czyli kolejna impreza tego organizatora odbędzie się 7 sierpnia w Mohegan Sun Arena w Uncasville. Walką wieczoru gali będzie pojedynek Michael Chandler vs. Benson Henderson 2. Ale to nie jedyne zestawienie ogłoszone przez Bellatora na tę imprezę.

Bellator wraca na dobre! Chandler vs. Henderson 2 jedną z ogłoszonych walk

Gala Bellator 243 będzie drugą imprezą organizacji Scotta Cokera zorganizowaną w czasie pandemii COVID-19. Walką wieczoru będzie pojedynek o mistrzowski pas wagi lekkiej.

Michael Chandler i Benson Henderson pierwszy raz zmierzyli się w listopadzie 2016 roku na gali Bellator 165. Walka ta zakończyła się niejednogłośną decyzją sędziów, którą wygrał Chandler. Teraz przyszedł czas na rewanż.

Drugą walką, która odbędzie się na tej gali będzie pojedynek w wadze ciężkiej między Mattem Mitione a Timothym Johnsonem. Mitrione wraca do oktagonu po dwóch porażkach i jednej walce zakończonej no-contest, a Johnson w ostatnich trzech walkach ma rekord 1-2. Ostatnie starcie wygrał. Znokautował on w pierwszej rundzie Tyrella Fortune’a.

Zobacz także:

Jaka będzie walka wieczoru FEN 29 w Ostródzie?

Marcin Łazarz (12-7, 2 KO, 4 SUB) zmierzy się z Adamem Kowalskim (12-5-1, 2 KO, 3 SUB) w walce wieczoru gali FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Stawką tego pojedynku będzie wakujący pas mistrzowski w kategorii półciężkiej.

Daniel Rutkowski o swojej przyszłości. Czy mistrz MMA zawalczy jeszcze w boksie?

Daniel Rutkowski wypowiedział się o swojej przyszłości w kontekście kolejnej walki w formule bokserskiej. Mistrz dwóch polskich organizacji mieszanych sztuk walki przyznał, że nie zamierza rezygnować ze startów w boksie, o ile takie propozycje jeszcze będą się pojawiały.

Szczegóły walki Mike’a Tysona w boksie.

Długo wyczekiwany powrót Mike’a Tysona do ringu w końcu dojdzie do skutku. “Żelazny Mike” zawalczy już 12 września w starciu z inną legendą światowego boksu.