MMA PLBellatorBellator pozyskał niepokonanego mistrza! Ma być wielką gwiazdą!

Bellator pozyskał niepokonanego mistrza! Ma być wielką gwiazdą!

Foto: Twitter/ Scott Coker
Foto: Twitter/ Scott Coker

Bellator MMA pozyskał niepokonanego mistrza organizacji LFA. Zawodnik ten ma papiery na to, by zostać wielką gwiazdą światowego MMA.

To kolega klubowy tymczasowego mistrza wagi lekkiej UFC Justina Gaethje i jego kolega z drużyny zapaśniczej z czasów koledżu.

Bellator pozyskał niepokonanego mistrza! Ma być wielką gwiazdą!

Zawodnikiem tym jest 29-letni Justin Gonzalez (11-0). To obecny mistrz wagi piórkowej organizacji LFA. Jest niepokonany w zawodowych startach. Jeszcze nigdy nie przegrał swojej walki w formule MMA. Pisząc “nigdy” mamy na myśli jego karierę zawodową i amatorską.

Gonzalez po pas mistrzowski LFA sięgnął w lipcu tego roku, gdzie na gali LFA 84 znokautował w czwartej rundzie Jake’a Childersa.

Data debiutu Gonzaleza w klatce organizacji Bellator MMA ma zostać podana w najbliższym czasie.

“Pokonałem każdego, kogo przede mną postawili. W większości walk zdecydowanie dominowałem. Można powiedzieć, że nie przegrałem ani jednej rundy. W LFA zaczynało brakować mi przeciwników. Musieliśmy ściągać zawodników zza granicy, ale ja nie mam zamiaru już wyczekiwać na kolejnych rywali.” – mówił Gonzalez w lipcu w rozmowie z MMAjunkie.com.

Zobacz także:

Dojdzie do walki Fedor vs Lesnar? Bellator MMA zainteresowany organizacją starcia!

Czy dojdzie w końcu do walki Fedor Emelianenko vs Brock Lesnar? Choć to ponownie odgrzewany kotlet w środowisku światowego MMA, to nadal jest temat, który interesuje fanów.

Daniel Cormier o emeryturze: Nie możesz walczyć w tatusiowym wieku

Były podwójny mistrz UFC Daniel Cormier wypowiedział się o swojej emeryturze. “DC” sportową karierę zakończył po porażce ze Stipe Miocicem na gali UFC 252.