MMA PLBellatorBellator MMA wita z powrotem swojego mistrza, który w UFC miał rekord 7-1!

Bellator MMA wita z powrotem swojego mistrza, który w UFC miał rekord 7-1!

Organizacja Bellator MMA wita z powrotem swojego dawnego mistrza, który robił furorę w organizacjach Rizin FF czy UFC.

Bellator MMA

Zawodnikiem tym jest Kyoji Horiguchi, który długo nie pozostał wolnym agentem po wypełnieniu kontraktu z organizacją RIZIN FF.

Bellator MMA wita z powrotem swojego mistrza, który w UFC miał rekord 7-1!

O zakontraktowaniu Japończyka w mediach społecznościowych poinformował opinię publiczną prezes Bellatora – Scott Coker:

Horiguchi (29-3 MMA) był niegdyś posaidaczem tytułu mistrza Bellatora w wadze koguciej. Zdobył on pas pokonując Darriona Caldwella na gali Bellator 222. Była to impreza zorganizowana łącznie z Rizin FF.

Podczas swojej kadencji w Rizin, Horiguchi osiągnął rekord 10-1, ale stoczył też pokazowy pojedynek kickbokserski z Tenshinem Nasukawą. Zdobył również tytuł mistrzowski pokonując Kaia Asakurę na gali Rizin 26.

Horiguchi swego czasu robił też furorę w UFC, gdzie notował bilans 7-1 i doszedł nawet do walki o pas mistrzowski wagi muszej z ówczesnym czempionem Demetriousem Johnsonem na UFC 186.

Obecnym mistrzem Bellatora w wadze koguciej jest Sergio Pettis, z którym Horiguchi chce walczyć w nadziei na odzyskanie tytułu.

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z ”Górą” w KSW? Trwają rozmowy!

To byłby dopiero zwrot akcji. Martin Lewandowski po gali KSW 63 w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że trwają negocjacje z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. Byłoby to oczywiście hitowe starcie z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).

Marcin Różalski ostro komentuje słowa Kwiecińskiego: Ja ci zrobię taki kur*a fejm! Widzieliście?

Marcin Różalski w rozmowie z portalem mymma.pl postanowił zareagować na ostatnie słowa Alana Kwiecińskiego. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” stwierdził, że chętnie podejmie wyzwanie i zmierzy się z popularnym ”Różalem”.

FEN 36: Mateusz Rębecki poznał rywala w walce wieczoru

Aigun Akhmedov (22-2, 6 KO, 7 SUB) będzie rywalem Mateusza Rębeckiego (12-1, 7 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 36 w Szczecinie, która odbędzie się 16 października w Netto Arenie. Będzie to szósta obrona tytułu mistrzowskiego, w którego posiadaniu jest “Chińczyk”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis