MMA PLBellatorBellator MMA w polskiej telewizji! Będą transmisje na otwartych kanałach!

Bellator MMA w polskiej telewizji! Będą transmisje na otwartych kanałach!

Foto: Screen

Wygląda na to, że druga największa organizacja MMA na świecie – Bellator MMA będzie dostępna w polskiej telewizji! Gale organizacji Scotta Cokera najprawdopodobniej będziemy oglądać za darmo na otwartych kanałach!

Bellator MMA w polskiej telewizji! Będą transmisje na otwartych kanałach!

Bellator MMA od tego roku ma być dostępny w Telewizji Polskiej! Informację o dostępności gal amerykańskiej organizacji w polskiej telewizji podał twitterowy insider – MMAPudelek, który zrobił screen z informacji o dostępności gal Bellatora w telewizji.

Widać na nim, że gale Bellatora będą transmitowane w TVP:

Na razie nie wiadomo od której gali Bellatora, TVP nabyło prawa do transmisji wydarzeń. Telewizja Polska jeszcze nie odniosła się do tych informacji.

Wygląda jednak na to, że TVP mocno wchodzi w sporty walki. Na kanałach TVP Sport już teraz transmitowane są gale Armia Fight Night czy One Championship. Teraz kolejna organizacja będzie dostępna dla polskich fanów!

Zobacz także:

Daniel Rutkowski dostał propozycję z UFC! Widzieliście dlaczego odmówił?

Daniel Rutkowski (12-2) już dziewiątego kwietnia stoczy swój następny bokserski pojedynek.Zapaśnik zdradził, że już w tym momencie dostał propozycję z największej organizacji na świecie. ”Rutek” postanowił odmówić!

Będzie trzecia walka McGregor vs. Poirier. To już pewne! Jak obstawiacie?

Do trzeciego pojedynku między Iralndczykiem i Amerykaninem dojdzie w lipcu. Informację potwierdził sam “The Notorious”.

Kacper Koziorzębski vs. Ion Surdu ostatnią walką w rozpisce KSW 60

W ostatnim starciu dodanym do karty walk gali KSW 60 Kacper Koziorzębski (7-3, 4 KO) zmierzy się z Ionem Surdu (10-3, 7 KO, 1 Sub). Pojedynek, do którego dojdzie 24 kwietnia, odbędzie się w umownym limicie 80 kilogramów.

Demian Maia vs Belal Muhammad na UFC 263

Pojedynek w wadze półśredniej Demian Maia vs Belal Muhammad znalazł się w rozpisce gali UFC 263, która odbędzie się 12 czerwca.