MMA PLBellatorBellator MMA odwołuje trzy majowe gale z powodu koronawirusa

Bellator MMA odwołuje trzy majowe gale z powodu koronawirusa

Nadal nie widać punktu zwrotnego w walce całego świata z panującą pandemią koronawirusa i brak tego punktu spowodowało odwołanie przez organizację Bellator MMA trzech majowych imprez.

Jak czytamy na ESPN, powodem odwołania majowych gal przez Bellator MMA było zapewnienie swoim pracownikom i sportowcom bezpieczeństwa:

“Tak jak zawsze, zdrowie i bezpieczeństwo naszych zawodników, fanów, partnerów i personelu pozostaje najwyższym priorytetem. W tym trudnym czasie doceniamy cierpliwość i zrozumienie wszystkich osób, które są zaangażowane w nasze projekty.”

Przełożone gale to: Bellator 242, która miała odbyć się 9 maja w San Jose, Bellator Europe 8, zaplanowana na dzień 16 maja w Londynie i Bellator 243 w Temeculi.

Najbliższa gala Bellatora, która na razie nie została odwołana zaplanowana jest na dzień 6 czerwca w Chicago i ma to być Bellator 244.

Organizacja Bellator konsekwentnie odwołuje swoje imprezy od początku wybuchu pandemii koronawirusa. Pierwszą galą, która odczuła efekt globalnego problemu była Bellator 241.