Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBellatorBellator: Medalista olimpijski w zapasach podpisał kontrakt!

Bellator: Medalista olimpijski w zapasach podpisał kontrakt!

Medalista olimpijski w zapasach podpisał kontrakt z czołową organizacją na świecie jaką bez wątpienia jest Bellator. Już niebawem poznamy szczegóły debiutu Kadi Magomedova.

Bellator

28-latek to rosyjski, a od 2019 roku białoruski zapaśnik startujący w stylu wolnym. Kadi w 2020 roku wywalczył srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. To nie koniec jego osiągnięć zapaśniczych. Magomedov zajął również siódme miejsce na mistrzostwach świata w 2017, jest Mistrz Europy z 2020 roku. Ponadto był trzeci w indywidualnym Pucharze Świata w 2020 roku.

Na informacje o zakontraktowaniu zapaśnika zareagował Ali Abdelaziz.

To pierwszy gość od czasu emerytury Khabiba, którego widzę, że ma taki sam potencjał

Nowy nabytek!

Oficjalnie organizacja Bellator podpisała kontrakt z medalistą olimpijskim! Kadi Magomedov ma rywalizować w kategorii piórkowej. Do debiutu dojdzie jeszcze w tym roku.

Warto również podkreślić 28-latek podpisał kontrakt obowiązujący na parę lat.

Zobacz także:

Przepychanki i krzyki! Gorąco podczas face to face Datsika z Dos Santosem! [WIDEO] Widzieliście?

Już w najbliższą sobotę w Rosji, a dokładnie w mieście Samara odbędzie się gala Ural FC 2. W main evencie zobaczymy kontrowersyjnego Vyacheslava Datsika, który tym razem podejmie weterana MMA – Geronimo Dos Santosa (45-24-1). Zrobiło się gorąco, gdy doszło do face to face. Pojawiły się przepychanki i krzyki.

Szulakowski zapowiada kolejne walki! Myśli o rewanżu z Parke: Mam coś sobie do udowodnienia! Co wy na to?

Po ostatnich wypowiedzi wydawało się, że Grzegorz Szulakowski skupi się już na klubie i swojej organizacji. Były zawodnik KSW jak widać ma mocną motywację i już w tym momencie zapowiedział kolejny pojedynek. Szulakowski chce stoczyć walkę z pełnym obozem przygotowawczym. To nie koniec, bowiem ”Szuli” wspomina o potencjalnym rewanżu z Normanem ”Storminem” Parke.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis