MMA PLArchiwumBez kategoriiBellator Fighting Championships zainteresowane banitą

Bellator Fighting Championships zainteresowane banitą

thumbnail_cropphp.jpg

MMA.pl największym portalem

Bo tak, można nazwać Brazylijczyka Paulo Filho, który jeszcze niedawno przez wielu uważany był za jednego z lepszych zawodników wagi średniej na świecie. Miał na swoim koncie szesnaście wygranych walk i ani jednej porażki. W jednej chwili wszystko legło w gruzach, już podczas ważenia wydawało mi się, że coś jest nie tak… Jak tej klasy zawodnik mógł mieć tak dużą nadwagę?

Przegrana z Chaelem Sonnem, była dla nas wszystkich wielkim zaskoczeniem, a jeszcze większą niespodzianką było to jak szybko “Ely” pożegnał się z organizacją WEC w której walczył od 2007 roku.

Gdzie teraz będziemy mogli oglądać Brazylijczyka? Bardzo prawdopodobne jest, że szybko się tego dowiemy bo zainteresowane nim jest kilka dobrych organizacji. Największe przejawy zainteresowania przejawia nowo powstała organizacja Bellator Fighting Championships.

Jej prezydent Bjorn Rebney mówi:

“Jak najbardziej chcemy pozyskać Filho. Paulo jest jednym z najlepszych zawodników swojej wagi na świecie, ludzie chcą go oglądać. Jeśli popatrzymy trochę w przeszłość, zobaczymy, że Brazylijczyk zajmuje czołowe miejsca w większości rankingów, dlatego jesteśmy nim zainteresowani.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis