MMA PLBellatorBellator: Fedor Emelianenko wraca do klatki! Znamy szczegóły!

Bellator: Fedor Emelianenko wraca do klatki! Znamy szczegóły!

Fedor Emelianenko (39-6) już dwudziestego trzeciego października wraca do klatki. Będzie to pierwsza gala organizacji Bellator na terenie Rosji. 44-latek poznał również przeciwnika.

Fedor

Wysoko w karcie zobaczymy byłego mistrza wagi ciężkiej – Vitaly Minakova (22-1). Sambista zmierzy się z Tyrellem Fortune (11-1), który zaskoczył w swoich ostatnich starciach. Zapaśnik aktualnie może pochwalić się passą trzech zwycięstw z rzędu. W ostatnich dwóch walkach przed czasem odprawiał Jacka Maya oraz Matta Mitrione.

Wraca legenda!

Fedor Emelianenko (39-6) dwudziestego trzeciego października stoczy następny pojedynek w organizacji Bellator. ”Car” w Moskwie zmierzy się z Timem Johnsonem (15-7).

Były zawodnik UFC u nowego pracodawcy stoczył już sześć walk. Amerykanin przed czasem odprawił Tyrella Fortune i Matta Mitrione, a niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Cheicka Kongo. Johnson był już bliski mistrzowskiej szansy, lecz marzenia te zniszczył Valentin Moldavsky, który wygrał zdecydowanie na punkty.

Emelianenko ostatni pojedynek stoczył w grudniu 2019 roku. 44-latek już w pierwszej odsłonie zbombardował weterana Quintona Jacksona.

Pojedynek ten możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Jacek Murański opowiedział najbardziej szaloną historię w swoim życiu! [WIDEO] Oglądaliście?

Mateusz Murański gwarantuje, że nigdy nie dojdzie do takiej formy i umiejętności jakie prezentuje jego tata. Jacek Murański jeszcze w tym roku zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Postanowiliśmy zapytać ”Murana” o najbardziej szaloną historię w jego życiu.

PunchDown ma świetne wyniki! Snoop Dogg udostępnia jedną z walk! [WIDEO] Zaskoczeni?

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się gale PunchDown. Pokazują to wyniki wyświetleń i nie tylko… Tym razem jedną z walk na swoim profilu udostępnił Snoop Dogg!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis