MMA PLNajnowszeBez kategoriiBellator FC – wzmocnień ciąg dalszy

Bellator FC – wzmocnień ciąg dalszy

Gamrot - Dos Anjos

Bellator Fighting Championship po zatrudnieniu Eddiego Alvareza, Hectora Lombarda, Jorge Masvidala i Wilson Reisa nie zwalnia tempa. Debiutancka gala nowej organizacji planowana jest na 4 kwietnia, nowe nabytki BFC to: Nick Gonzalez (na zdjęciu po lewej), Joe Soto, Edwin Aguilar i Diego Garijo.

Nick Gonzalez – po siedmiu latach zawodowej kariery legitymuje się rekordem 14-6. Walczył m.in. w Elite XC i Strikeforce, zdobył tytuły organizacji  Freestyle Fighting Championship, Xtreme Fighting Championship i King of Kombat. Z siedmiu ostatnich walk wygrał pięć, przegrywając tylko z Yvesem Edwardsem (na zdjęciu po prawej) i Joshem Thompsonem (w obu walkach przez duszenie zza pleców). Walczy w wadze piórkowej.

Joe Soto – podobnie jak Gonzalez rownież zawodnik wagi piórkowej, walczy zawodowo od 2006 roku i jak dotąd jest nie pokonany. Wygrał dwie walki w Palace FC i dwie w Gladiator Challange, wszystkie pojedynki zakończył przed czasem, dwa przez poddanie i dwa przez TKO. Przed karierą w MMA zajmował się zapasami i zajmował pierwsze miejsce w rankingu Iowa Central.

Edwin Aguilar – najbardziej doświadczony z całej czwórki, zawodnik wagi średniej. Jego rekord to 20-12. Aguilar jest zawodnikiem Team Quest znanym z mocnej stójki. Ten 36-letni Meksykanin zafundował 15 nokautów swoim przeciwnikom.

Diego Garijo – jego kariera to jak na razie cztery walki w Total Combat przy stosunku wygranych do przegranych 3-1. Waga lekka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis