MMA PLBellatorBellator 285: Yoel Romero piekielnymi łokciami wbił w matę Manhoefa. Brutalny nokaut! [WIDEO]

Bellator 285: Yoel Romero piekielnymi łokciami wbił w matę Manhoefa. Brutalny nokaut! [WIDEO]

Yoel Romero (15-6) ciężko znokautował Melvina Manhoefa (32-16-1, 2 N/C) w co-main evencie gali Belllator 285.

Bellator 285 Yoel Romero

Bardzo spokojny początek pojedynku. Po kilkudziesięciu sekundach Romero wyciął rywala i skontrolował go w parterze. Kubańczyk będąc z góry szukał miejsca aby spuszczać kolejne łokcie na twarz Manhoefa. Potem “Żołnierz Boga” próbował też złapać dźwignię, ale oponent się wybronił.

W drugiej rundzie na początku Manhoef zajął miejsce w środku klatki. Romero dobrze jednak, przymierzył też lewym prostym, po którym rywal się zachwiał. Manhoef starał się być aktywny w stójce. Na akcje Holendra były zawodnik UFC odpowiadał próbami sprowadzeń. W końcówce rundy zawodnicy poszli na krótką, ale mocną wymianę. Potem jeszcze ostatnie sekundy starał się zaakcentować Romero.

Ostatnią trzecią rundę Romero zaczął od szarży z kilkoma ciosami. Holender odpowiedział kombinacją ciosów na dół i górę. “Żołnierz Boga” straszył go próbami sprowadzeń aż w końcu dopadł pod siatką i obalił. Wicemistrz olimpijski w zapasach z Sydney miał dominującą pozycję i obijał swojego przeciwnika. W końcu rozpuścił piekielne łokcie, którymi ciężko znokautował Manhoefa. Holender stracił przytomność!

Zobacz także:

Michał Oleksiejczuk ma kolejnego rywala w UFC. To niedoszły zawodnik KSW

Michał Oleksiejczuk (17-5, 1 N/C) ma kolejnego rywala w UFC. Polski zawodnik wystąpi pod koniec roku na gali w Las Vegas, gdzie jego przeciwnikiem będzie Albert Duraev (15-4).

Jeszcze nie może kupić alkoholu ani prowadzić auta, a już ma kontrakt z UFC! 17-latek sensacją światowego MMA!

17-latek stał się sensacją światowego MMA! Jeszcze nie może kupić alkoholu ani prowadzić samochodu, a już ma kontrakt z UFC! Raul Rosas Junior zrobił wrażenie na szefie UFC!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis