MMA PLBellatorBellator 280: Yoel Romero zdemolował rywala. “Żołnierz Boga” kończy Polizziego w ostatniej sekundzie! [WIDEO]

Bellator 280: Yoel Romero zdemolował rywala. “Żołnierz Boga” kończy Polizziego w ostatniej sekundzie! [WIDEO]

Yoel Romero (14-6) pokonał Alexa Polizziego (10-2) w co-main evencie gali Bellator 280 w Paryżu. Kubańczyk zakończył pojedynek przed czasem, na sekundę przed upływem 15 minut!

Bellator 280 Yoel Romero

Jako pierwszy sprowadzenia poszukał Polizzi. Romero dobrze odrzucił jednak biodra. Zawodnicy wchodzili w mocne wymiany. Kubańczyk trafił mocno prostym. Potem w wymianie cios za cios to jednak “Żołnierz Boga” przyjął mocniejsze uderzenie. Pod koniec rundy Romero zanotował jeszcze obalenie wynosząc rywala w górę i kładąc go na macie.

Romero trafił obszernym lewym na początku drugiej rundy. Wicemistrz olimpijski w zapasach wciąż imponował fantastycznymi odrzutami bioder. Po jednym z mocnych ciosów Kubańczyka Polizzi zatańczył na nogach. Amerykanin odczuwał kolejne potężne uderzenia. Polizzi wyprowadzał ciosy, ale były one znacznie słabsze. Po dewastującym lewym “Eazy” wylądował na deskach.

“Żołnierz Boga” był w klace bardzo rozluźniony. Były pretendent do pasa UFC metodycznie rozbija młodszego rywala. Polizzi miał swoje momenty i kilka razy też trafił. Romero po raz kolejny posłał go jednak na deski. Kubańczyk kontynuował atak, ale nie za wszelką cenę. Były zapaśnik znakomicie czuł się w klatce. Romero zakończył pojedynek potężnymi ciosami, po których jego oponent zaliczył kolejny nokdaun. Kubańczyk niemal równo z końcem walki poczęstował rywala kolejnym uderzeniem, gdy ten wstawał. Sędzia zdecydował się na przerwanie pojedynku na zaledwie sekundę przed jego zakończeniem!

Zobacz także:

Były zawodnik MMA podejrzany o zabójstwa cywilów na Ukrainie!

To jest straszne… Siergiej Kolotsei były zawodnik MMA, a teraz dowódca rosyjskiej Gwardii Narodowej jest podejrzany o zabójstwa cywilów na Ukrainie. Kolotsei miał dokonywać egzekucji w Buczy – co potwierdzili świadkowie.

Kursy Superbet na galę UFC 274

Już w najbliższy weekend w Phoenix w stanie Arizona odbędzie się gala UFC 274. Nasz partner, firma bukmacherska Superbet, przygotował bogatą ofertę kursów na to wydarzenie.

Na HFO 12 w Ostrołęce będzie można wylicytować m.in. rękawice Arkadiusza Wrzoska z walki z legendą!

Już jutro, tj, w sobotę 7 maja w Ostrołęce odbędzie się gala największej polskiej organizacji stricte kickbokserskiej – HFO 12. Podczas niej będzie można wylicytować m.in. rękawice Arkadiusza Wrzoska z walki z legendarnym Badrem Harim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis