MMA PLBellatorBellator 280: Piotr Niedzielski przetrwał kłopoty i wygrał niejednogłośną decyzją z byłym pretendentem [WIDEO]

Bellator 280: Piotr Niedzielski przetrwał kłopoty i wygrał niejednogłośną decyzją z byłym pretendentem [WIDEO]

Piotr Niedzielski (17-4) pokonał Pedro Carvalho (12-6) niejednogłośną decyzja w pojedynku zamykającym kartę wstępną gali Bellator 280.

Bellator 280 Piotr Niedzielski
Foto: TVP Sport

Niedzielski zaczął spokojnie krążąc wokół rywala i unikając jego kopnięć. Potem Polak ruszył do przodu i trafił w serii ciosów. “Niedziela” znakomicie pracował balansem a sam był w swoich akcjach celniejszy. Niedzielski wyglądał znakomicie w aspekcie bokserskim, wyprowadzał długie kombinacje ciosów. Lewym prostym posłał przeciwnika na deski. Były mistrz Babilon MMA w wadze lekkiej ruszył za Portugalczykiem do parteru.

Carvalho wciąż wywierał presję i sporo kopał. Niedzielski odpowiadał zaś seriami ciosów. Potem Polak zanurkował pod ciosem przeciwnika i zaliczył obalenie. Po kilkudziesięciu sekundach “Niedziela” przewrócił rywala raz jeszcze. Polak nadal znakomicie wyglądał też w stójce. Zawodnik Czerwonego Smoka bił kolejne ciosy. Potem po jeszcze jednym obaleniu Niedzielskiego Portugalczyk zaczął przejmować inicjatywę. Były pretendent do pasa Bellatora trafiał kolejnymi ciosami. Polak odpowiedział kolejnym obaleniem. W samej końcówce rundy Carvalho trafił go kopnięciem w krocze co spowodowało krótką przerwę.

Portugalski zawodnik również trzecią rundę zaczął od presji. Carvalho sporo kopał i jedno z tych kopnięć ponownie zawędrowało na krocze Polaka. Po krótkiej przerwie pojedynek wznowiono. Przewaga należała do Portugalczyka. “The Game” wywierał presję i zadawał sporo ciosów. Niedzielski odpowiadał rzadziej, nie udało mu się też obalić rywala. Reprezentant Czerwonego Smoka zdołał zaś na kilkadziesiąt sekund przycisnąć rywala do siatki. Później Carvalho bardzo mocno go trafił. Chwiejący się Polak wylądował na macie. Portugalczyk spuścił kilka potężnych łokci, mocno pracował też prawą ręką. Carvalho obijał też korpus polskiego zawodnika i zakończył rundę w dominującej pozycji.

Decyzja sędziów była niejednogłośna. Pierwszy punktował 29-28 dla Niedzielskiego, drugi 29-28 dla Carvalho i w końcu trzeci 29-28… dla Polaka. “Niedziela” wygrywa debiutancką walkę w Bellatorze.

Zobacz także:

Były zawodnik MMA podejrzany o zabójstwa cywilów na Ukrainie!

To jest straszne… Siergiej Kolotsei były zawodnik MMA, a teraz dowódca rosyjskiej Gwardii Narodowej jest podejrzany o zabójstwa cywilów na Ukrainie. Kolotsei miał dokonywać egzekucji w Buczy – co potwierdzili świadkowie.

Kursy Superbet na galę UFC 274

Już w najbliższy weekend w Phoenix w stanie Arizona odbędzie się gala UFC 274. Nasz partner, firma bukmacherska Superbet, przygotował bogatą ofertę kursów na to wydarzenie.

Na HFO 12 w Ostrołęce będzie można wylicytować m.in. rękawice Arkadiusza Wrzoska z walki z legendą!

Już jutro, tj, w sobotę 7 maja w Ostrołęce odbędzie się gala największej polskiej organizacji stricte kickbokserskiej – HFO 12. Podczas niej będzie można wylicytować m.in. rękawice Arkadiusza Wrzoska z walki z legendarnym Badrem Harim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis