MMA PLBellatorBellator 279: Raufeon Stots trafił kolanem a potem dobił brutalnymi łokciami Archuletę. Nowy mistrz tymczasowy! [WIDEO]

Bellator 279: Raufeon Stots trafił kolanem a potem dobił brutalnymi łokciami Archuletę. Nowy mistrz tymczasowy! [WIDEO]

Raufeon Stots (18-1) efektownie znokautował Juana Archuletę (25-4)  w pojedynku o tymczasowy pas wagi koguciej będącym zarazem ćwierćfinałem Grand Prix.

Bellator 279 Raufeon Stots

Archuleta od razu ruszył na rywala z mocnymi ciosami. Stos dobrze jednak trafił go też w kontrze. Mocne tempo od początku pojedynku. Archuleta po mniej więcej minucie zdołał przewrócić przeciwnika. Były mistrz był jednak bierny w parterze. Stots wstał, choć wciąż był trzymany w klinczu pod siatką. Na minutę przed końcem rundy udało musie uwolnić. Stots trafiając w kontrze rozciął łuk brwiowy rywala. W końcówce “Supa” dołożył do tego też obalenie.

Również w drugiej rundzie Archuleta zaczął od presji. Stots całkiem dobrze jednak kontrował. Archuleta uderzał częściej, ale to chyba ciosy jego rywala były bardziej konkretne. “Hiszpan” zdołał jednak docisnąć Stotsa do siatki. Po pewnym czasie zawodnicy wrócili na środek klatki. Po krótkiej wymianie Archuleta dobrze wybronił próbę sprowadzenia a potem sam przeszedł do klinczu. Były mistrz łapał za jedną nogę, ale nie był w stanie obalić. Wciśnięty w siatkę Stots odpowiedział natomiast kilkoma łokciami.

Pojedynek niespodziewanie zakończył się na początku rundy trzeciej. Stots trafił przeciwnika kolanem w głowę, gdy ten obniżał pozycję. “Supa” ruszył do brutalnej dobitki. Piekielnymi łokciami zmusił sędziego do przerwania.

Stots zdobył tymczasowy pas wagi koguciej i awansował do półfinału Grand Prix. Tam jego rywalem będzie Leandro Higo bądź Danny Sabatello.

Zobacz także:

Będzie walka Paweł Jóźwiak vs Marcin Najman! Za nami I Konfrontacja właścicieli przed starciem [WIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że w końcu doczekamy się sfinalizowania konfliktu między dwoma właścicielami polskich organizacji mieszanych sztuk walki w klatce! Paweł Jóźwiak i Marcin Najman mają za sobą I Konfrontację przed ich planowanym starciem!

Bellator 278 – wyniki. Liz Carmouche nową mistrzynią. Kontrowersyjne przerwanie? [WIDEO]

W Honololu odbyła się gala Bellator 278. Była to pierwsza z dwóch gal Bellatora zaplanowana na Hawajach w ten weekend. Przerwanie w walce wieczoru wzbudziło jednak sporo kontrowersji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis