MMA PLBellatorBellator 275: Gegard Mousasi błyskawicznie skończył Vanderforda i obronił mistrzowski pas [WIDEO]

Bellator 275: Gegard Mousasi błyskawicznie skończył Vanderforda i obronił mistrzowski pas [WIDEO]

Gegard Mousasi (49-7, 2 N/C) pokonał Austina Vanderforda (11-1)  w walce wieczoru gali Bellator 275 w Dublinie i obronił pas wagi średniej.

Zawodnicy dość szybko wpadali w mocne wymiany. Mousasi przepuszczał akcje rywala i doskonale kontrował.

W końcu “The Dreamcatcher” wykorzystał błąd rywala. Gdy ten znalazł się na macie zasypał go gradem ciosów. Amerykanin nie był w stanie znaleźć na to odpowiedzi i sędzia szybko przerwał pojedynek.

Reprezentant Holandii po raz drugi obronił pas dywizji do 185 funtów. To już drugie panowanie tego zawodnika na tronie tej kategorii wagowej w organizacji Bellator MMA. Wcześniej Mousasi był też mistrzem takich organizacji jak Cage Warriors, DREAM czy Strikeforce.

Zobacz także:

Znani sportowcy reagują po wybuchu wojny na Ukrainie: Putin to ch*j! Widzieliście?

Ukraińscy jak i Polscy znani sportowcy reagują po sytuacji, która wydarzyła się nad ranem. Rosja postanowiła zaatakować Ukrainę. Sprawdził się najgorszy scenariusz. O poważnej sytuacji u naszych sąsiadów mówiło się już od dłuższego czasu.

Denis Załęcki zapowiada walkę: Kolejny rywal zostanie w te klatkę wgnieciony! Czekacie?

Denis Załęcki za pomocą mediów społecznościowych zapowiedział następny start. Już lada dzień poznamy szczegóły. Będzie to pojedynek kickboxerski w małych rękawicach.

Utytułowany Wasyl Łomaczenko reaguje po ataku Rosji na Ukrainę!

Wasyl Łomaczenko (16-2, 11 KO) w mediach społecznościowych postanowił zareagować po ataku Rosji na Ukrainę. Jest to kolejny światowy pięściarz, który wspiera obywateli swojej ojczyzny.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis