MMA PLBellatorBellator 269: Polka udanie debiutuje! Sadura pokonała pogromczynie ogromnego blogera! [WIDEO]

Bellator 269: Polka udanie debiutuje! Sadura pokonała pogromczynie ogromnego blogera! [WIDEO]

Katarzyna Sadura (5-4) po prawie 2-letniej przerwie wróciła w świetnym stylu. Dość niespodziewanie pojawiła się propozycja z czołowej organizacji na świecie – Bellator. Takich okazji się nie marnuje! Polka w sobotę podczas 269 edycji w Moskwie triumfowała.

Mazdyuk dużą popularność zdobyła freakowym starciem. Rosjanka pokonała przed czasem ponad 200-kilogramowego blogera. Poprzez ten pojedynek została doceniona i stoczyła walkę w organizacji Bellator. Zobaczcie jak to wyglądało:

Sadura udanie debiutuje w Bellatorze!

To był świetny start Katarzyny Sadury (5-4), która ma za sobą udany debiut w czołowej organizacji Bellator. Polka w drugiej rundzie zastopował Darine Mazdyuk (3-2).

Pojedynek rozgrywał się w stójce. Sadura była celniejsza i częściej dochodziła do celu. Polka wyprowadzała dużo kopnięć na tułów. W drugiej rundzie próbowała zepchnąć przeciwniczkę na siatkę. Sadura podkręciła tempo i kolejnym uderzeniem rzuciła przeciwniczkę na deski. Ciosy w parterze były tylko dokończeniem dzieła.

Cały pojedynek możecie zobaczyć [TUTAJ]

Zobacz także:

Mamed Khalidov: Cieszy mnie to, że wciąż jestem na poziomie, że mogę walczyć z mistrzami [WIDEO] Czekacie?

Na ten moment polskie MMA czekało ponad rok! Już 18 grudnia Mamed Khalidov powróci do okrągłej klatki KSW w walce, której stawką będzie pas mistrzowski kategorii średniej.

Kubiszyn jest niesamowity! Pogromca ”Tysona” trzeci raz został mistrzem świata! Widzieliście?

Wielki sukces Mateusza Kubiszyna który został po raz trzeci mistrzem świata w kickboxingu. W finale pokonał jednego z faworytów całego turnieju Turka, Metina Yuruka.