Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBellatorBellator 269: Niecodzienna sytuacja w Moskwie! Minakov szybko nastawił palec i chciał kontynuować! [WIDEO]

Bellator 269: Niecodzienna sytuacja w Moskwie! Minakov szybko nastawił palec i chciał kontynuować! [WIDEO]

W tak zwanym co-main evencie doszło do niespodzianki! Doświadczony Vitaly Minakov (22-2) doznał drugiej zawodowej przegranej. Rosjanin był zdecydowanym faworytem bukmacherów. Warto zaznaczyć, że była to mocno nieszczęśliwa sytuacja.

Miankov

W walce wieczoru kolejny pojedynek w organizacji Bellator stoczył legendarny Fedor Emelianenko (40-6). ”Car” przed własną publicznością ciężko znokautował byłego zawodnika UFC. 45-latek w zaledwie minutę i 40-sekund znalazł sposób na pokonanie Tima Johnsona (15-8).

Zobaczcie jak to wyglądało:

Minakov szybko nastawił palca!

To jest duża niespodzianka! Vitaly Minakov (22-2) podczas gali Bellator 269 doznał drugiej przegranej w karierze. Była to nieszczęśliwa sytuacja. Miankov w trzeciej rundzie w walce z Saidem Sowmą (8-2) doznał kontuzji.

36-latek doznał kontuzji przy próbie przechwycenia kopnięcia rywala. Rosjaninowi przestawił się palec i sędzia zakończył pojedynek. Co ciekawe w pewnym momencie Miankov przy pomocy lekarza nastawił palec i chciał dalej kontynuować starcie. Nie było to jednak już możliwe.

Całą sytuację zobaczycie [TUTAJ]

Zobacz także:

Marcin Wrzosek pożegna się z KSW? „Polish Zombie” reaguje na słowa Kawulskiego!

Walka Marcina Wrzoska na gali FAME MMA, przyniosła większy odzew, niż mogłoby się wydawać na początku. Ostatnia informacja, która – po wywiadzie jednego z właścicieli KSW – pojawiła się w mediach jeszcze bardziej nakręciła temat Wrzoska we freakowej federacji. Można zatem się zastanawiać – czy „Polishzombie” jeszcze kiedykolwiek wróci do Konfrontacji Sztuk Walki?

Bellator 269: 45-letni Fedor znokautował Tima Johnsona w pierwszej rundzie! Nie było co zbierać! Widzieliście?

Za nami walka wieczoru gali Bellator 269, która odbyła się w Moskwie. To na tej imprezie swoją kolejną walkę w MMA stoczył legendarny Fedor Emelianenko!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis