MMA PLBellatorBellator 262: Zjawiskowa Rosjanka z drugim zwycięstwem w organizacji!

Bellator 262: Zjawiskowa Rosjanka z drugim zwycięstwem w organizacji!

Urodziwa Diana Avsaragova (4-0) w piątek cieszyła się z drugiego zwycięstwa w czołowej organizacji na świecie. Rosjanka podczas Bellator 262 nie miała łatwego zadania. Tym razem decydowali sędziowie.

22-latka pokazała się z świetnej strony w swoim debiucie. Rosjanka potrzebowała zaledwie 29 sekund, aby znokautować Tare Graff (1-3).

Avsaragova ponownie zwycięska!

Tym razem już tak łatwo nie było. Diana Avsaragova (4-0) podczas Bellator 262 stoczyła drugą walkę w organizacji. Rosjanka po 3-rundach wygrała niejednogłośną decyzją sędziów z Gabriellą Gulfin (2-3).

”Pantera” wcześniej nie walczy regularnie choć to się zmienia po podpisaniu kontraktu z drugą siłą na świecie. Diana robi wrażenie nie tylko w klatce, ale również swoją urodą. Trzeba przyznać, że 22-latka należy do tych… urodziwych kobiet!

Zobacz także:

FAME MMA: To już pewne! Bracia Malczyńscy wracają pod skrzydła Grzegorza Szulakowskiego! Zaskoczy?

Spore zaskoczenie! Bracia Malczyńscy zdecydowali, że wrócą do Grzegorza Szulakowskiego. Przypomnijmy, że do ostatniej walki przygotowywali się pod okiem Dawida ”Karakana” Karecińskiego.

MMA VIP 3: Polski Ken buduje siłę! Zaskoczy przeciwnika w klatce? [WIDEO]

Michał Przybyłowicz nie odpuszcza na treningach. ”Polski Ken” w dalszym ciągu czeka na ogłoszenie przeciwnika, z którym zmierzy się na trzeciej edycji MMA VIP.