MMA PLBellatorBellator 258: Wielka przemiana Anthony’ego Johnsona przed walką z Romero. Ile schudł?

Bellator 258: Wielka przemiana Anthony’ego Johnsona przed walką z Romero. Ile schudł?

Foto: Instagram/ Anthony Johnson

Zawodnicy biorący udział w gali Bellator 258 zaczynają częściej dawać o sobie znać w mediach społecznościowych. Nowy wpis udostępnił między innymi Anthony “Rumble” Johnson, który powróci do startów po ponad czteroletniej przerwie.

“Rumble” zmierzy się z Yoelem Romero w walce, która jest ćwierćfinałem Grand Prix wagi półciężkiej Bellatora. Stracie to odbędzie się już 7 maja.

Bellator 258: Wielka przemiana Anthony’ego Johnsona przed walką z Romero. Ile schudł?

“Rumble” w mediach społecznościowych pochwalił się swoją przemianą fizyczną i pokazał, jak wygląda na nieco ponad dwa tygodnie przed konfrontacją z Kubańczykiem.

Sam dodał, że schudł z… 280 funtów do 220, co daje około 27 kilogramów:

“Nie chcę słyszeć żadnych wymówek, jeśli ktoś mówi, że nie może schudnąć. Jeśli mój tyłek z tamtych czasów, kiedy ważył 280 funtów mógł zejść do 220 funtów w tej chwili, to każdy może to zrobić. Byłem gruby, szczęśliwy, paliłem i korzystałem z życia. W pewnym momencie zdecydowałem, że będę walczył ponownie i z błogosławieństwem mojej babci, zacząłem przygodę z odchudzaniem.

Patrzę na swoje zdjęcie sprzed półtora roku i śmieję się z siebie, bo wyglądałem jak wyglądałem, ale nie obchodziło mnie wtedy nic. Mój kolega powiedział, że wyglądam jak kierowca ciężarówki, taki byłem duży. Nie przejmowałem się, bo byłem szczęśliwy i zadowolony. A to drugie udostępnione zdjęcie pochodzi z dzisiejszego wywiadu.” – napisał Johnson na Instagramie.

Zobacz także:

Jak oglądać KSW 60 w Internecie?

Już 24 kwietnia odejdzie się kolejna organizacja Federacji KSW. W rozpisce znalazły się dwa pojedynki mistrzowskie i kilka innych interesujących zestawień.

Polak zdobędzie medal na młodzieżowych mistrzostwach świata! Łzy i emocje podczas dedykacji!

W dniach 10-24 kwietnia w Kielcach rozegrane są młodzieżowe mistrzostwa świata. To już pewne Jakub Straszewski walczący w kategorii 91 kilogramów zapewni naszej reprezentacji medal.

Najman opublikował kartę walk MMA VIP 2! Powrót Adama Oknińskiego, jest Żurom, Antykonfident i Pudzian!

Marcin Najman opublikował kartę walk najbliższej gali MMA VIP 2. Będzie to druga gala mieszanych sztuk walki organizowana przez “El Testosterona”.