MMA PLCiekawostkiBella Mir stoczy trzecią walkę w MMA! Jej ojciec Frank: Za trzy lata wszyscy będą ją znać!

Bella Mir stoczy trzecią walkę w MMA! Jej ojciec Frank: Za trzy lata wszyscy będą ją znać!

19-letnia Bella Mir już niedługo stoczy swoją trzecią walkę w MMA! Córka byłego mistrza wagi ciężkiej UFC – Franka Mira pojawi się w klatce już 24 czerwca.

Bella Mir

Bella Mir swoją trzecią zawodową walkę stoczy na gali Xtreme Fight Night 381 w Tulsie. Transmisja tego wydarzenia dostępna będzie na UFC Fight Pass.

Bella Mir stoczy trzecią walkę w MMA!

Córka Franka Mira zadebiutowała w MMA w październiku 2020 roku, mając wówczas 17 lat i prawną zgodę rodziców na swoją walkę. Wygrała wówczas decyzją sędziów. Po dwóch miesiącach stoczyła kolejną walkę i tym razem wygrała przez poddanie w pierwszej rundzie.

Od tamtego czasu, Bella Mir skupiała się na szkole i rywalizacji w amatorskich zawodach w zapasach w Nevadzie, ale po 18-miesięcznej przerwie teraz wróci do MMA.

Jej ojciec, Frank krótko skwitował plany na przyszłość swojej córki:

“Nie powiem niczego, czego ludzie nie spodziewaliby się po ojcu. Moim zdaniem za około trzy lata wszyscy będą wiedzieć kim ona jest!”

A Wy śledzicie tę karierę czy raczej #nikogo?

Zobacz także:

Dojdzie do walki Pudzianowski – Szpilka? “Pudzian” stawia jeden ważny warunek!

Mariusz Pudzianowski w prowadzonym przez Mateusza Borka programie Hejt Park transmitowanego na Kanale Sportowym wypowiedział się o możliwym starciu Pudzianowski – Szpilka. “Pudzian” zgadza się na taki pojedynek, ale stawia jeden ważny warunek.

Mateusz Gamrot wystąpi w walce wieczoru gali UFC!

Wielkie wyróżnienie dla kolejnego polskiego zawodnika. Mateusz Gamrot (20-1, 1 N/C) wystąpi w walce wieczoru gali UFC. Taki status otrzyma jego najbliższe starcie z Armanem Tsarkuyanem (18-2).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis