MMA PLBoksBelfort zdeklasował leciwego Holyfielda a Anderson Silva ciężko znokautował Ortiza [WIDEO]

Belfort zdeklasował leciwego Holyfielda a Anderson Silva ciężko znokautował Ortiza [WIDEO]

Za nami gala boksu Triller Fight Club Legends 2 w Hollywood na Florydzie, na której zobaczyliśmy kilka legend sportów walki, które jednak czasy swojej świetności przeżywały już jakiś czas temu. Dwa najważniejsze pojedynki znalazły szybkie zakończenie.

Silva znokautował Ortiza
Foto: Triller Fight Club

Walka wieczoru zakończyła się już w pierwszej rundzie. Evander Holyfield legenda boksu. W wieku 58 lat niekoniecznie powinien jednak wracać jeszcze do ringu. Amerykanin lądował na deskach. Potem zaś gdy Vitor Belfort wyprowadzał serie ciosów sędzia postanowił przerwać pojedynek.

Efektownie i także w pierwszej rundzie zakończył się pojedynek bokserski dwóch zawodników MMA. Anderson Silva wyczekał w narożniku Tito Ortiza i świetnym prawym sierpowym posłał go na deski.

Podczas gali zdecydowane zwycięstwo na punkty odniósł też były mistrz świata w wadze ciężkiej oraz junior ciężkiej – David Haye

Triller Fight Club Legends 2 – wyniki:

Vitor Belfort pok. Evander Holyfield przez TKO, Runda 1
Anderson Silva pok. Tito Ortiz przez nokaut, Runda 1
Jono Carroll pok. Andy Vences przez większościową decyzję (95-95, 97-93, 97-93)
David Haye pok. Joe Fournier przez jednogłośną decyzję (79-72, 80-72, 79-72)
Eliezer Silva pok. Terry Roscoe przez decyzję (39-36)
Anthony Chavez vs. Diuhl Olguin – większościowy remis (58-56, 57-57, 57-57)

Zobacz także:

FEN 36: Mateusz Rębecki poznał rywala w walce wieczoru

Aigun Akhmedov (22-2, 6 KO, 7 SUB) będzie rywalem Mateusza Rębeckiego (12-1, 7 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 36 w Szczecinie, która odbędzie się 16 października w Netto Arenie. Będzie to szósta obrona tytułu mistrzowskiego, w którego posiadaniu jest “Chińczyk”.

KSW: Arkadiusz Wrzosek chętny na walkę w MMA! Przeciwnikiem byłby Tomasz Sarara!

Arkadiusz Wrzosek nie zamierza się zatrzymywać, a przyśpieszyć! Nasz utalentowany kick-boxer nie wyklucza starcia w mieszanych sztukach walki. Wrzosek wskazał nawet potencjalnego przeciwnika, z którym zagwarantuje prawdziwą stójkową wojnę. Nie udało się doprowadzić do tego starcia w K-1, a może uda się w MMA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis