MMA PLBoksBelfort zdeklasował leciwego Holyfielda a Anderson Silva ciężko znokautował Ortiza [WIDEO]

Belfort zdeklasował leciwego Holyfielda a Anderson Silva ciężko znokautował Ortiza [WIDEO]

Foto: Triller Fight Club

Za nami gala boksu Triller Fight Club Legends 2 w Hollywood na Florydzie, na której zobaczyliśmy kilka legend sportów walki, które jednak czasy swojej świetności przeżywały już jakiś czas temu. Dwa najważniejsze pojedynki znalazły szybkie zakończenie.

Walka wieczoru zakończyła się już w pierwszej rundzie. Evander Holyfield legenda boksu. W wieku 58 lat niekoniecznie powinien jednak wracać jeszcze do ringu. Amerykanin lądował na deskach. Potem zaś gdy Vitor Belfort wyprowadzał serie ciosów sędzia postanowił przerwać pojedynek.

Efektownie i także w pierwszej rundzie zakończył się pojedynek bokserski dwóch zawodników MMA. Anderson Silva wyczekał w narożniku Tito Ortiza i świetnym prawym sierpowym posłał go na deski.

Podczas gali zdecydowane zwycięstwo na punkty odniósł też były mistrz świata w wadze ciężkiej oraz junior ciężkiej – David Haye

Triller Fight Club Legends 2 – wyniki:

Vitor Belfort pok. Evander Holyfield przez TKO, Runda 1
Anderson Silva pok. Tito Ortiz przez nokaut, Runda 1
Jono Carroll pok. Andy Vences przez większościową decyzję (95-95, 97-93, 97-93)
David Haye pok. Joe Fournier przez jednogłośną decyzję (79-72, 80-72, 79-72)
Eliezer Silva pok. Terry Roscoe przez decyzję (39-36)
Anthony Chavez vs. Diuhl Olguin – większościowy remis (58-56, 57-57, 57-57)

Zobacz także:

FEN 36: Mateusz Rębecki poznał rywala w walce wieczoru

Aigun Akhmedov (22-2, 6 KO, 7 SUB) będzie rywalem Mateusza Rębeckiego (12-1, 7 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 36 w Szczecinie, która odbędzie się 16 października w Netto Arenie. Będzie to szósta obrona tytułu mistrzowskiego, w którego posiadaniu jest “Chińczyk”.

KSW: Arkadiusz Wrzosek chętny na walkę w MMA! Przeciwnikiem byłby Tomasz Sarara!

Arkadiusz Wrzosek nie zamierza się zatrzymywać, a przyśpieszyć! Nasz utalentowany kick-boxer nie wyklucza starcia w mieszanych sztukach walki. Wrzosek wskazał nawet potencjalnego przeciwnika, z którym zagwarantuje prawdziwą stójkową wojnę. Nie udało się doprowadzić do tego starcia w K-1, a może uda się w MMA?