MMA PLKSWBekus po pierwszej przegranej w KSW: Moje ciało nie jest jednak tak giętkie jak mi się wydawało!

Bekus po pierwszej przegranej w KSW: Moje ciało nie jest jednak tak giętkie jak mi się wydawało!

Anita Bekus (6-3) podczas 74 edycji w Ostrowie Wielkopolskim stoczyła trzeci pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Anita zabrała głos po pierwszej przegranej w KSW. Warto zaznaczyć, że nasza reprezentantka była faworytką bukmacherów.

Bekus

32-latka wcześniej odnotowała bardzo ważne dwa zwycięstwa. Wielu fanów i dziennikarzy wspominał już nawet o potencjalnym starciu o pas mistrzowski. Bekus pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonała Magdalenę Sormovą oraz Robertę Zocco.

Co ciekawe Bekus miała zawalczyć z Gruzinką już na gali KSW 70, lecz doszło do kontuzji i Anita zmierzyła się z wspomnianą zawodniczką z Włoch.

Walka na KSW 74 zakończyła się w drugiej odsłonie po werbalnym poddaniu. Bekus przy tym doznała poważnej kontuzji. Sofiia Bagishvili zaś może cieszyć się z efektownego debiutu w Polsce.

Sami zobaczcie:

Anita Bekus zabiera głos!

Są pierwsze słowa Anity Bekus (6-3) po sobotniej przegranej na gali KSW 74.

Kochani po pierwsze dziękuję za tak duże wsparcie. Przepraszam że nie odpisze na wszystkie wiadomości, ale każda jedną przeczytałam. Hm…Co mogę napisać..Nie zawsze jest tak pięknie jak by się chciało… Od samego początku coś było nie tak… Od problemów z wagą (gdzie nigdy z tym nie miałam najmniejszych problemów ) po samą galę.. Ale takie jest życie…Raz z górki raz pod górkę.  Ja na pewno nie mogę sobie zarzucić że coś zaniedbałam. Bo zawsze wszystko robię na 100%. Ręka niestety zwichnięta i złamana… Czy mogłam klepać? Oczywiście mogłam ,ale już nieraz wychodziłam z podobnych dźwigni, niestety tym razem się nie udało… Moje ciało nie jest jednak tak giętkie jak mi się wydawało. Absolutnie nie ma co winić tutaj sędziego! Bo przecież mogłam dać znać…Ale spokojnie naprawimy rękę i wrócę jak z torpedy na swoje miejsce. Nie będę płakać w poduszkę.. Przecież mam jeszcze drugą rękę i nogi…I sporo do zrobienia

Kochani po pierwsze dziękuję za tak duze wsparcie ❤️❤️🙌 Przepraszam że nie odpisze na wszystkie wiadomości,ale każda…

Posted by Anita Bekus Fitness on Sunday, September 11, 2022

Zobacz także:

Jurkowski ocenia kontrowersyjną sytuację w walce Janikowskiego! ”Juras” chce zobaczyć rewanż! Widzieliście?

Łukasz Jurkowski doświadczony zawodnik MMA i uznany komentator na twitterze skomentował sobotni start Damiana Janikowskiego (7-5). Popularny ”Juras” uważa, że w tej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie rewanżowy pojedynek. Ponadto Jurkowski ocenił sytuację i zaznaczył, że jego zdaniem było klepanie.

Tomasz Bronder zabiera głos po walce Janikowskiego: Dla mnie klepnięcie, to klepnięcie! Co wy na to?

Tomasz Bronder tuż po walce Damiana Janikowskiego (7-5) został zaproszony do klatki. Mateusz Borek postanowił zapytać go o dyskusje przerwanie walki medalisty olimpijskiego w zapasach. Sędzia nie miał żadnych wątpliwości i zapewnił, że było to dobre przerwanie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis