MMA PLBeef FightingBEEF FIGHTING: Denis Załęcki pierwszą gwiazdą nowej organizacji

BEEF FIGHTING: Denis Załęcki pierwszą gwiazdą nowej organizacji

Mały ring, małe rękawice, ciężkie bomby i wielkie emocje – BEEF FIGHTING to walki bez kalkulacji! Tylko wyraziste postaci, prawdziwe historie i ostra wybitka od początku do końca.

BEEF FIGHTING: Denis Załęcki
Foto: BEEF FIGHTING

Pierwszym zawodnikiem ogłoszonym przez nową organizację jest Denis “BAD BOY” Załęcki. Znany z kontrowersji szef THE WAR i zawodnik HIGH League wystąpi w walce wieczoru na kwietniowej gali BEEF FIGHTING.

“Bad Boy” podczas gali HIGH League 2 wypunktował Alana Kwiecińskiego. W każdej z odsłon pojedynku przeciwnik Załęckiego był liczony.

Nazwisko jego rywala na kwietniowej gali zostanie ogłoszone na konferencji prasowej w drugiej połowie lutego, ale Denis od tygodni powtarza w wywiadach, że będzie to jego największe sportowe wyzwanie i walka życia.

Śledźcie BEEF FIGHTING w social media:

https://www.facebook.com/beefpl
https://www.instagram.com/beef_fighting

[informacja prasowa/opracowanie własne]

Zobacz także:

Denis Załęcki o Pudzianie: Za bardzo się rozkozaczył z tym, że jest Bóg wie jakim kotem! [WIDEO] Co wy na to?

Denis Załęcki ma wielki szacunek do Mariusza Pudzianowski. ”Bad Boy” uważa jednak, że ”Pudzilla” przesadza i robi z siebie wielkiego fightera. Załęcki podkreśla, że jeśli z Mariuszem walczył ”Bombardier” czy Erko Jun, to dlaczego on nie mógł być następny.

Utalentowany Oskar Szczepaniak zadebiutuje w okrągłej klatce podczas KSW 67

Utalentowany 22-latek ze Szczecina, Oskar Szczepaniak (2-0), zadebiutuje w KSW podczas warszawskiej gali, która odbędzie się w hali Global EXPO. Już 26 lutego Polak stanie naprzeciw pierwszego w historii KSW reprezentanta Luksemburga, Yanna Liasse (5-1, 1 KO, 4 Sub). Pojedynek odbędzie się w umownym limicie do 73 kilogramów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis