MMA PLGROMDABędzie walka Szeliga-Popek na gali GROMDA? Freak fighter komentuje!

Będzie walka Szeliga-Popek na gali GROMDA? Freak fighter komentuje!

O walce Szeligi z “Popkiem” mówiło się od dłuższego czasu. W jednym z wywiadów szef Gromdy powiedział, że jest chętny zrobić taki pojedynek na jednej z najbliższych gal. Dodał że zanim dojdzie do niego prawdopodobnie “Popek” dostanie kogoś na przetarcie.

“Szeliga” walczył dla FEN oraz FAME MMA. Stoczył tam 6 pojedynków, 3 w MMA, 2 w kickboxingu oraz 1 na niestandardowych zasadach. W organizacji FEN stoczył jeden pojedynek, w który podczas FEN 28 pokonał Krystiana Pudzianowskiego.

Kolejne pojedynki toczył tylko w FAME MMA. Zadebiutował w 2020 roku na 8 edycji, gdzie przegrał z Piotrem Piechowiakiem. Podczas FAME MMA 11 w 2021 roku pokonał Krzysztofa Ferenca. W 2022 roku stoczył dwa pojedynki. W pierwszym podczas 13 edycji w kickboxingu wygrał z “Arabem”, a w drugim na 14 edycji podczas niestandardowych zasad przegrał z Normanem Parke. Ostatni pojedynek stoczył w 2023 roku podczas FAME MMA 17 wygrywając w Kickboxingu z Marcinem Wrzoskiem.

Szeliga o walce z “Popkiem”

Piotr Szeliga dodał wpis w mediach społecznościowych. Starcie Szeliga-Popek to tylko kwestia czasu?

A z 15 lat nie siedziałem na takiej ławce hehe. My już wszystko przegadane, także spodziewajcie się niespodziewanego.

“Popek” walczył w Cage Rage, FX3 Fight, KSW, FAME MMA oraz Prime Show MMA. Stoczył łączenie 10 pojedynków, 9 w MMA oraz jeden w boksie. W organizacji KSW zadebiutował w 2016 roku podczas KSW 37 przegrywając przez techniczny nokaut w 1 rundzie z Mariuszem Pudzianowskim. Walczył tam również z Robertem Burneiką, Tomaszem Oświecińskim oraz Erko Junem. Ostatni pojedynek w KSW stoczył w 2018 roku podczas 45 edycji przegrał przez techniczny nokaut w 2 rundzie z Erko Junem.

Kolejną organizacją było FAME MMA. Stoczył tak dwa pojedynki. Pierwszy miał miejsce w 2020 roku podczas FAME MMA 7, gdzie przez poddanie w 1 rundzie pokonał Damiana “Stiflera” Zduńczyka. Drugą walkę stoczył w 2022 roku z Normanem Parke na 13 edycji. Pojedynek ten zakończyła się w 1 rundzie przez techniczny nokaut wygraną Irlandczyka. Ostatni pojedynek stoczył w 2022 roku podczas 4 edycji Prime Show MMA w boksie z Kasjuszem Życińskim. Walka ta zakończyła się wygraną ”Don Kasjo” przez techniczny nokaut w 2 rundzie.

Zobacz także:

UFC wraca do Polski? Mateusz Gamrot zdradza: Już nawet rozmawiali z niektórymi halami!

To jest świetna wiadomość! Mateusz Gamrot we wczorajszym ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym wyjawił, że w przyszłym roku możliwy jest powrót UFC do Polski. Tym samym byłaby to trzecia gala amerykańskiego giganta w naszym kraju. Pierwsza event odbył się w Krakowie – drugi zaś w Trójmieście.

Gruziński mistrz aresztowany! Zawodnik MMA protestował przeciwko decyzji rządu! Co wy na to?

Mistrz organizacji Oktagon – Mate Sanikidze (9-2) został aresztowany, ponieważ protestował przeciwko decyzji rządu. W Gruzji na ulicy pojawiło się mnóstwo obywateli, którzy postanowili powiedzieć ”STOP” i próbują walczyć z decyzjami rządu, które ich zdaniem nie są sprawiedliwe oraz prawidłowe.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis