MMA PLGamrotBędzie walka polskie zapasy vs amerykańskie zapasy? Gamrot chce walczyć z Gillespie!

Będzie walka polskie zapasy vs amerykańskie zapasy? Gamrot chce walczyć z Gillespie!

Mateusz Gamrot (20-1) ma na celowniku następnego potencjalnego przeciwnika. Gregor Gillespie (14-1), bo o nim mowa – mógłby zostać następnym przeciwnikiem ”Gamera”.

Gamrot

To było jedne z największych wyzwań w dotychczasowej karierze byłego mistrza KSW. Ferreira był do wczoraj sklasyfikowany na 12. miejscu w rankingu UFC, a w swojej karierze mierzył się między innymi z Beneilem Dariushem, Anthonym Pettisem, Gregorem Gillespie czy Dustinem Poirierem. Dla polaka była to dopiero czwarta walka w amerykańskim gigancie.

Były podwójny mistrz KSW w drugiej rundzie zakończył walkę przed czasem. Kolano na tułów spowodowało, że Brazylijczyk się po prostu poddał!

Sami zobaczcie:

Gamrot vs Gillespie?

Tak widzi to ceniony zawodnik UFC – Michael Chiesa (17-6). Warto zaznaczyć, że Mateusz Gamrot (20-1) jest chętny na takie zestawienie.

“The Gift” odnotował już osiem pojedynków pod banderą amerykańskiego giganta. 35-latek w ostatniej walce również skrzyżował rękawice z Diego Ferreirą i również zakończył te starcie przed czasem w drugiej odsłonie. Wcześniej Gillespie doznał pierwszej zawodowej przegranej. Amerykanin został ciężko znokautowany w pojedynku z Kevinem Lee.

Zobacz także:

Nowa freakowa organizacja na rynku! Lord Kruszwil wraca do klatki by zmierzyć się z… ”Kamerzystą”! Co wy na to?

To dopiero freakowe zestawienie, w którym jest do wyjaśnienia konflikt. Prime Show MMA to nowa freakowa organizacja na polskim rynku. Już niebawem odbędzie się konferencja prasowa, gdzie zostaną ogłoszone kluczowe walki. Teraz już wiemy, że do klatki wraca popularny ”Lord Kruszwil”, a jego przeciwnikiem będzie ”Kamerzysta”.

KSW 66: Znamy przeciwnika Tomasza Narkuna? To nie będzie łatwe wyzwanie!

KSW 65 w Gliwicach przeszło do historii. Przed nami wydarzenie z numerem 66, które 15 stycznia odbędzie się w Szczecinie. Jednym z głównych bohaterów najbliższego eventu będzie dominator kategorii półciężkiej – Tomasz Narkun. Możliwe, że właśnie poznaliśmy jego przyszłego oponenta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis