MMA PLConor McGregorBędzie walka Poirier vs McGregor 3! Jest data trylogii! Dustin Poirier potwierdza!

Będzie walka Poirier vs McGregor 3! Jest data trylogii! Dustin Poirier potwierdza!

Tak! Będzie walka Dustin Poirier vs Conor McGregor 3! W mediach społecznościowych potwierdzono datę amerykańsko-irlandzkiej rywalizacji, której stan na dzisiaj wynosi 1:1.

Dustin Poirier i Conor McGregor mają na swoim koncie po jednej wygranej w tej rywalizacji. Irlandczyk pokonał “Diamenta” w czasach swojej świetności – we wrześniu 2014 roku na gali UFC 178. Amerykanin odpłacił się “Notoriousowi na początku tego roku – w styczniu ma UFC 257 to on znokautował Irlandczyka.

Kiedy zatem dopięcie trylogii?

Będzie walka Poirier vs McGregor 3! Jest data trylogii! Dustin Poirier potwierdza!

Na konferencji prasowej po minionej gali UFC 260 prezes UFC, Dana White zapowiadał zakontraktowanie tego pojedynku na lipiec tego roku:

“Taki jest plan. 10 lipca, UFC 264, T-Mobile Arena w Las Vegas. Mam nadzieję, że to się uda. Wszyscy mają taką nadzieję.”

Okazuje się, że data ta została potwierdzona. Dustin Poirier na swoim Twitterze jasno dał do zrozumienia, że jego trzeci pojedynek z Conorem McGregorem odbędzie się 10 lipca:

Jak myślicie, który zawodnik wygra trzecie starcie między Dustinem Poirierem a Conorem McGregorem?

Zobacz także:

I konferencja prasowa przed FAME MMA 10 na żywo od 18:00 [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej konferencji prasowej przed galą FAME MMA 10.

Jan Błachowicz komentuje błąd sędziego na FEN 33! Wrocławska organizacja zawiesza współpracę z arbitrem [WIDEO]

Jan Błachowicz komentuje głośny błąd sędziego Daniela Zaręby w walce Marcina Filipczaka z Rafałem Kijańczukiem na minionej gali FEN 33. Starcie to zakończyło się w pierwszej rundzie, ale przerwanie sędziego klatkowego pozostawiło wiele do życzenia i zwyczajnie było jego błędem.

UFC 260: Francis Ngannou brutalnie znokautował Stipe Miocicia. Udany rewanż i pas wagi ciężkiej dla “Predatora”! [WIDEO]

Francis Ngannou (16-3) znokautował Stipe Miocicia (20-4) w drugiej rundzie w walce wieczoru gali UFC 260 w Las Vegas. Stawką pojedynku był pas wagi ciężkiej.

Francis Ngannou mistrzem UFC! Tak świętowano sukces “Predatora” w rodzinnym Batie w Kamerunie [WIDEO]

Francis Ngannou minionej nocy został mistrzem wagi ciężkiej UFC! “Predator” to swoisty materiał na film, bowiem przeszedł on ciężką drogę od bezdomnego mężczyzny do najniebezpieczniejszego zawodnika mieszanych sztuk walki na świecie!