MMA PLUFCBędzie walka Lewis vs Gane! UFC robi starcie o tymczasowy pas wagi ciężkiej!

Będzie walka Lewis vs Gane! UFC robi starcie o tymczasowy pas wagi ciężkiej!

To już pewne! Będzie walka Derrick Lewis vs Cyril Gane, której stawką będzie tymczasowy pas mistrzowskim wagi ciężkiej! To z pozoru zaskakująca decyzja UFC, ale tylko z pozoru, bowiem amerykański gigant najprawdopodobniej szykuje wielką bombę dla fanów w postaci walki dwóch mistrzów wagi ciężkiej!

Starcie Lewis vs Gane odbędzie się już 7 sierpnia i będzie walką wieczoru gali UFC 265, która odbędzie się w Houston, czyli rodzinnym mieście “Czarnej Bestii”.

Będzie walka Lewis vs Gane! UFC robi starcie o tymczasowy pas wagi ciężkiej!

Zakontraktowanie tego pojedynku oznacza, że pełnoprawny mistrz wagi ciężkiej – Francis Ngannou będzie musiał dłużej poczekać na swoją kolejną walkę w oktagonie.

Dla Derricka Lewisa walka na UFC 265 będzie oznaczała starcie o pas mistrzowski przed rodzinną publicznością. Aktualnie “Czarna Bestia” jest w serii czterech kolejnych zwycięstw.

Cyril Gane to były kolega klubowy Francisa Ngannou, który jest niepokonany w zawodowych startach. Francuz posiada rekord 9-0, w tym aż sześć walk wygrał w oktagonie UFC. Ostatnią wiktorię odniósł w miniony weekend, kiedy to pewnie pokonał na punkty Alexandra Volkova.

Poniżej aktualna rozpiska gali UFC 265:

Walka wieczoru:
Ciryl Gane vs. Derrick Lewis – o tymczasowy pas wagi ciężkiej

Pozostałe:
Amanda Nunes vs. Julianna Pena – o pas wagi koguciej
Ed Herman vs. Alonzo Menifield
Jose Aldo vs. Pedro Munhoz
Vince Morales vs. Drako Rodriguez
Johnny Munoz vs. Jamey Simmons
Casey Kenney vs. Song Yadong
Angela Hill vs. Tecia Torres
Michael Chiesa vs. Vicente Luque
Karolina Kowalkiewicz vs. Jessica Penne

Zobacz także:

UFC: Mateusz Gamrot mierzy wysoko! Wskazał wymarzonego przeciwnika!

Mateusz Gamrot (18-1) już siedemnastego lipca stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” na instagramie odpowiadał na pytania fanów. 30-latek wskazał swojego wymarzonego przeciwnika!

Izu Ugonoh o ostatniej walce w KSW: To była bardzo bolesna przegrana dla mnie…

Izu Ugonoh (1-1) nie będzie dobrze wspominał ostatniego występu w największej organizacji w naszym kraju. Były pięściarz zapewnia, że wyciągnął wnioski.

Krzysztof Stanowski sądzi się z FAME MMA. Poszło o nazwanie walk “patologią” oraz starcie Polaka z Don Kasjo

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych i influenserów w Polsce Krzysztof Stanowski sądzi się z FAME MMA! Dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych kilka wpisów, w których wyjaśnił swoją obecność w Poznaniu.