MMA PLUFCBędzie walka Jiri Prochazka vs Glover Teixeira 2! Znamy szczegóły!

Będzie walka Jiri Prochazka vs Glover Teixeira 2! Znamy szczegóły!

To już niemal pewne! Jak podaje portal MMAfighting.com, dojdzie do głośnego rewanżu w wadze półciężkiej w postaci walki o mistrzowski pas Jiri Prochazka vs Glover Teixeira 2!

Jiri Prochazka vs Glover Teixeira 2

Oznacza to, że Jan Błachowicz będzie musiał obejść się smakiem w przypadku jego szansy na kolejne starcie mistrzowskie.

Będzie walka Jiri Prochazka vs Glover Teixeira 2

Wg amerykańskiej prasy walka Prochazka vs Teixeira 2 ma odbyć się 10 grudnia na gali UFC 282. Oficjalne potwierdzenie tego starcia odbędzie się w najbliższych tygodniach.

Będzie to rewanż za walkę, która odbyła się na gali UFC 275 i była tak efektowna, że z marszu stała się kandydatem do walki roku w światowym MMA. Starcie tamto wygrał Prochazka, który mimo przegrywania na kartach sędziowskich zdołał Brazylijczyka poddać, zostając nowym mistrzem wagi półciężkiej.

Co ciekawe, walka ta najprawdopodobniej będzie ostatnią w karierze dla Glovera Teixeiry, który ma 42 lata.

Przy zestawieniu tego pojedynku z polskiej perspektywy najbardziej ucierpi Jan Błachowicz. Polak, który liczył na starcie mistrzowskie najprawdopodobniej będzie musiał wziąć udział w oficjalnym eliminatorze.

Zobacz także:

Mateusz Murański z Pasutem parodiują ostatnie sytuacje: Góra, góra! [WIDEO] Widzieliście?

Mateusz Murański wraz z innym zawodnikiem FAME MMA – Robertem Pasutem postanowili na tik toku parodiować ostatnie zachowanie ”Murana”. Mowa o programie ”cage”, w którym gościem również był Rafał ”Takefun” Górniak i Franek ”Franio” Rusiecki.

Ferrari nie jest pewny czy Zusje będzie za nim w starciu z Bombą: Wiesz jak jest z kobietami! Co wy na to?

Amadeusz Roślik nie jest wcale przekonany, że Kamila Smogulecka będzie mu kibicować w najbliższym starciu. ”Ferrari” już siedemnastego września na gali High League 4 zmierzy się z Pawłem Bomba. Tu jest prawdziwy konflikt – co mogliśmy zobaczyć podczas wczorajszej konferencji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis