MMA PLConor McGregorBędzie walka Jake Paul vs Conor McGregor? Youtuber: Zacząłem trenować boks z myślą o tej walce

Będzie walka Jake Paul vs Conor McGregor? Youtuber: Zacząłem trenować boks z myślą o tej walce

Czy będzie walka Jake Paul vs Conor McGregor? Amerykański youtuber, który zdobywa coraz większe uznanie w świecie sportów walki zainteresował opinię publiczną takim właśnie zestawieniem.

Jake Paul vs Conor McGregor

Jake Paul robi furorę od 2020 roku, kiedy to w walce bokserskiej pokonał byłego koszykarza NBA – Nate’a Robinsona. Później scementował swoją pozycję, pokonując w boksie byłych mistrzów MMA: Bena Askrena i Tyrona Woodleya.

Teraz Paul zestawiany jest w coraz głośniejszych potencjalnych walkach.

Będzie walka Jake Paul vs Conor McGregor? Youtuber: Zacząłem trenować boks z myślą o tej walce

Amerykański youtuber promując w Londynie walkę między Amandą Serrano a Katie Taylor odpowiedział na pytanie o potencjalną walkę z Conorem McGregorem.

Przyznał on, że zaczął poważne treningi boksu z myślą właśnie o walce z McGregorem:

“Chcę walczyć z Conorem McGregorem, oczywiście. Chcę walczyć z nim w boksie w Irlandii. Generalnie zacząłem trenować boks z myślą o tej walce. To, że wygram z Conorem McGregorem zmotywowało mnie do trenowania na poważnie.”

W odpowiedzi na te słowa Paula, możemy żartobliwie podrzucić ostatnie wideo, na którym widać Conora McGregora. Jego reakcja na taką potencjalną walkę mogłaby być właśnie taka:

Zobacz także:

Artur Szpilka o pobycie w więzieniu: Wychodziło po 1000 pompek na kubkach, na taboretach!

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) w rozmowie z portalem Sport.pl opowiedział o swoim pobycie w więzieniu. ”Szpila” robił wszystko, aby pozostać w dobrej formie fizycznej. 

Mamed Khalidov prezentuje formę! Legenda KSW dalej może sprawić niespodziankę! Widzieliście?

Są następne nagrania! Mamed Khalidov (35-8-2) w mediach społecznościowych opublikował fragmenty z treningów. Reprezentant Arrachionu Olsztyn szybko wrócił do treningów po ostatniej bolesnej przegranej z Roberto Soldiciem (20-3).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis