MMA PLFAME MMABędzie walka Filipek vs Daro Lew na FAME MMA? Raper zdradza zaskakującą formułę walki!

Będzie walka Filipek vs Daro Lew na FAME MMA? Raper zdradza zaskakującą formułę walki!

Wygląda na to, że będzie wyczekiwana przez twitterową społeczność walka na FAME MMA! Chodzi o pojedynek Filipek vs Daro Lew, który od tygodni jest maglowany w sieci przez Dariusza Każmierczuka.

Filipek vs Daro Lew na FAME MMA

Daro Lew kilka tygodni temu rozpoczął swoistą ofensywę medialną skierowaną na otrzymanie walki z raperem Filipkiem. Swojego medialnego rywala Kaźmierczuk nazywa “Pasikonikiem” i “Żabim Gównem”. A genezę tych określeń przedstawił w krótkich słowach:

O walkę Filipek vs Daro Lew pytał już twitterową społeczność jeden z właścicieli FAME MMA – Wojciech Gola:

“Czy jest ktoś na Twitter kto by nie chciał zobaczyć potężnego Daro Lwa z Filipkiem?”

Będzie walka Filipek vs Daro Lew na FAME MMA?

Teraz – jeśli wierzyć słowom Filipka – starcie to formalnie dogadano. Raper zdradził także, iż ten pojedynek odbędzie się w… boksie:

“Dzwonił do mnie przed chwila jeden z włodarzy Fame MMA. Walka jest klepnięta, bijemy się w boksie. Pomogło to,ze następna edycja ma się odbyć w rodzinnej miejscowości Darka, wiec liczą, ze obiekt się wyprzeda wśród jego kibicow.”


Teraz pozostaje nam jedynie czekać na oficjalne potwierdzenie tego nadchodzącego starcia.

Przypominamy, że w ostatniej walce w FAME MMA, Filipek przegrał decyzją z Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem. Wcześniej wygrywał z raperem Sobotą i Tombem.

Daro Lew natomiast od 2018 roku szuka kolejnej wiktorii w swojej karierze. od czasu wygranej nad Dawidem Harasem przegrał czterokrotnie. Ostatnią walkę stoczył w październiku zeszłego roku, gdzie na gali MMA VIP 3 pokonał go w pierwszej rundzie aktor Marek Molak.

Zobacz także:

Szaleńczy sparing Jacka Murańskiego z trenerem! Padają mocne słowa! [WIDEO] Widzieliście?

Tak jak zapowiadaliśmy! Pojawiliśmy się z kamerą w klubie Corpus Gymie, gdzie doszło do nagrania treningu Jacka Murańskiego. Był też sparing ”Murana” z trenerem Robertem Maruszakiem. Jacek przygotowuje się do drugiego pojedynku w organizacji FAME MMA.

Don Kasjo reaguje po ogłoszonej walce Parke-Szulakowski! ”Szuli” odpowiada! Co wy na to?

Kasjusz Życiński na instagramie zareagował na ogłoszoną walkę pomiędzy Grzegorzem Szulakowskim, a Normanem Parke. Przypomnijmy, że ”Stormin” zapewnił popularnemu ”Don Kasjo” jedyną przegraną w organizacji FAME MMA. Kasjusz do dziś nie zgadza się z werdyktem sędziów. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do rewanżu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis