MMA PLUFCBędzie walka Covington vs Diaz? “Odesłałbym go z powrotem na emeryturę”

Będzie walka Covington vs Diaz? “Odesłałbym go z powrotem na emeryturę”

Foto: Facebook/ Colby Covington

Czy będzie walka Colby Covington vs Nick Diaz? Wielki zwycięzca ostatniej walki wieczoru gali UFC Vegas 11 odpowiedział na pytanie dziennikarzy o potencjalne starcie z mającym powrócić po prawie sześcioletniej przerwie Nickiem Diazem.

Covington w minioną sobotę absolutnie zdominował Tyrona Woodleya w walce wieczoru gali UFC Vegas 11. “Chaos” wygrał to starcie przez TKO w piątej rundzie, a z gratulacjami za występ zadzwonił nawet do niego prezydent USA Donald Trump.

Nick Diaz natomiast ostatnio wyraża chęć powrotu do zawodowych walk. Swoje ostatnie starcie stoczył w styczniu 2015 roku, kiedy to przegrał decyzją z Andersonem Silvą, ale wynik tej walki zmieniono na no-contest z powodu wpadki dopingowej obu zawodników.

Będzie walka Covington vs Diaz? “Odesłałbym go z powrotem na emeryturę”

Czy wobec zaistniałej sytuacji, kiedy Covington jest na fali wznoszącej, a Nick Diaz chce powrócić do oktagonu, to UFC zdecyduje się ich zestawić? “Chaos”, choć zdaje sobie sprawę, że są lepsi zawodnicy, to jest otwarty na walkę z powracającym do oktagonu Diazem:

“Byłbym szczęśliwy mogąc walczyć z Nickiem Diazem. Jest uznanym zawodnikiem i bardzo rozpoznawalnym. Bardzo chciałbym z nim walczyć i uważam, że byłoby to łatwe starcie dla mnie. Zdecydowanie odesłałbym go z powrotem na emeryturę. Zrobiłbym z nim dokładnie to samo, co w sobotę zrobiłem z Tyronem Woodleyem – odesłałbym go na emeryturę. Po naszej walce Nick Diaz nigdy więcej już nie będzie walczył. Skończę z nim, obiecuję to wam.”

A Wy chcielibyście zobaczyć walkę Covington vs. Diaz?

Zobacz także:

Donald Trump zadzwonił do zawodnika UFC, pogratulował mu wygranej: Jesteś świetny

Prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump zadzwonił do zawodnika UFC, by pogratulować mu zwycięstwa. Chodzi o Colby’ego Covingtona, który w miniony weekend odniósł bardzo przekonujące zwycięstwo.

“Odliczanie do UFC 253”. Co znalazło się w materiale przygotowanym przez UFC?

Organizacja UFC jak zwykle przy okazji numerowanych gal przygotowuje specjalny materiał wprowadzający do gali. Tym razem skupiono się na dwóch mistrzowskich pojedynkach – Adesanya vs. Costa i Reyes vs. Błachowicz.

Z imprez do oktagonu – Nick Diaz chce wrócić do MMA! Ma za sobą testowe zbijanie wagi!

Nick Diaz chce wrócić do MMA! Popularny Amerykanin celuje w głośny powrót do startów już w przyszłym roku. Czy faktycznie zobaczymy go ponownie w oktagonie?