MMA PLNate DiazBędzie rewanż Masvidala z Diazem! Dana White potwierdza!

Będzie rewanż Masvidala z Diazem! Dana White potwierdza!

Będzie rewanż Jorge Masvidala z Natem Diazem! Wiadomość o ponownym zestawieniu zawodników, którzy walczyli ostatnio o pas mistrzowski BMF (“największego skurwiela”) potwierdził szef UFC, Dana White.

Do walki Masvidal vs. Diaz 2 ma dojść na gali UFC 256: Usman vs. Burns, którą zaplanowano na dzień 12 grudnia. Pojedynek ten ma być co-main eventem wydarzenia.

Będzie rewanż Masvidala z Diazem! Dana White potwierdza!

Szef UFC odniósł się do tego zestawienia po ostatniej edycji Dana White’s Contender Series 31 w UFC Apex. Przyznał, że stawką rewanżowego pojedynku między tymi zawodnikami także będzie pas mistrzowski BMF:

“Masvidal chce bronić pasa w walce z Diazem. Oni stoczą dwa pierwsze pojedynki, których stawką będzie właśnie ten tytuł. Jorge i tym razem chce walczyć z Natem Diazem.” – przyznał White.

Do pierwszego pojedynku między Jorge Masvidalem a Natem Diazem doszło w listopadzie zeszłego roku na gali UFC 244 w Nowym Jorku. Wówczas lepszy w oktagonie okazał się Masvidal, który pokonał rywala przez TKO w trzeciej rundzie. Przyczyną przerwania walki była decyzja lekarzy, którzy nie dopuścili Diaza do kontynuowania pojedynku z powodu poważnych rozcięć na twarzy.

Walką wieczoru gali UFC 256 będzie natomiast pojedynek o mistrzowski pas wagi półśredniej Kamaru Usman vs. Gilbert Burns.

Zobacz także:

Kamaru Usman vs. Gilbert Burns na UFC 256

Organizacja UFC planuje powrót do wcześniej zestawionej walki o pas kategorii półśredniej. 12 grudnia na UFC 256 w oktagonie spotkać się mają bowiem w końcu Kamaru Usman (17-1) i Gilbert Burns (19-3).

Gamrot odpowiada prezesowi FEN: “Bez żartów”. Jest też propozycja innej dużej organizacji

Na sobotniej gali KSW 54 Mateusz Gamrot (17-0, 1 N/C) stoczył ostatnią walkę w obowiązującym kontrakcie z KSW. Teraz czołowy polski lekki pozostaje wolnym agentem.

Daniel Cormier o emeryturze: Nie możesz walczyć w tatusiowym wieku

Były podwójny mistrz UFC Daniel Cormier wypowiedział się o swojej emeryturze. “DC” sportową karierę zakończył po porażce ze Stipe Miocicem na gali UFC 252.