MMA PLArchiwumKSWBędzie powrót Mariusza Pudzianowskiego do trenerów w WCA? Anzor Azhiev zabiera głos!

Będzie powrót Mariusza Pudzianowskiego do trenerów w WCA? Anzor Azhiev zabiera głos!

Mariusz Pudzianowski musiał zmienić narożnik podczas sobotniego starcia z Mamedem Khalidovem. Do walki doszło w main evencie XTB KSW 77 w Gliwicach. Teraz Anzor Azhiev w rozmowie z sport.tvp.pl zdradził czy jest szansa na ponowną współpracę.

Pudzianowski

Anzor Azhiev oraz Arbi Shamaev zdecydowali, że nie będą przygotowywali Pudzianowskiego do starcia z Mamedem Khalidovem. Drugi wspomniany w rozmowie z Kanałem Sportowym wyjaśnił skąd taka decyzja.

Do czegoś wracać to jest tak naprawdę de facto bez sensu, ponieważ ja swoje słowo już powiedziałem w 2017 roku. Tego dnia powiedziałem Mariuszowi i jego menadżerce Basi, że taką walkę kiedyś wam zaproponują. Do tej walki, bądźcie od razu świadomi, nigdy w życiu ze mną nie dojdzie. Ze mną na pewno nie jest to możliwe, ponieważ nie wyobrażam sobie. Nie wyobrażam sobie takiej walki (…)  Myślę, że ludzie, którzy wiedzą co znaczy słowo honor, zasady – uważam, że oni to zrozumieją. Jeżeli ktoś tego nie rozumiał i nie rozumie, to jest to jego własna decyzja. Ja ze swojej strony tak – jak jest, powiedziałem (…)  Normalnej osoby nie powinno w ogóle zastanawiać, dlaczego go nie przygotowuję. To mógłby być jakikolwiek inny z chłopaków, Czeczenów i to nie byłby jakikolwiek problem, ale Mamed jest ikoną MMA. Większość ludzi zaczęło właśnie dzięki Mamedowi.

Azhiev zabiera głos!

Anzor Azhiev w rozmowie z portalem sport.tvp.pl wyjaśnił czy jest szansa na ponowną współpracę z Mariuszem Pudzianowskim.

Ja z Arbim o tym nie rozmawiałem. Jako główny trener myślę, że nie ma co blokować Mariusza. Jeżeli będzie chciał do nas wrócić, to my mu na to pozwolimy. To nie jest wina Mariusza. Ja rozumiem, że on wziął taką walkę. Jedyny minus w tej sytuacji był taki, że mógł to z nami skonsultować. Mógł odezwać się do nas i powiedzieć ”słuchajcie panowie, jest taka duża walka do zrobienia. Ja was rozumiem, ale wy też zrozumcie mnie”. I wtedy nie miałbym niczego przeciwko. To dobra walka. Jedna z największych. Rozumiem obu. Zrobili sobie walkę, zarobili, a jeżeli Mariusz chce do nas wrócić, to czemu nie? Jako główny trener przyjmę go z chęcią. Jak będzie taka wola, to zrobimy, że Arbi też będzie na ”tak”.

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski zabrał głos! Mówi o hejterach po walce z Mamedem! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski ponownie zabrał głos w mediach społecznościowych po ostatniej walce z Mamedem Khalidovem. Weteran KSW wypowiedział się również o komentarzach, które pojawiły się po starciu na XTB KSW 77 w Gliwicach.

Wiemy gdzie i z kim kolejną walkę stoczy Paweł Jóźwiak? Pojawią się doniesienia!

Paweł Jóźwiak po udanym debiucie zapewniał, że chce stoczyć kolejny pojedynek. Prezes Fight Exclusive Night od razu rzucił wyzwanie w kierunku Michała ”Boxdela” Barona. Teraz pojawiają się pierwsze doniesienia odnośnie drugiej walki Pawła.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis