MMA PLPTW (Prime Time Wrestling)Będzie polskie WWE! Pan Pawłowski rusza z PTW! Trybson twarzą organizacji?

Będzie polskie WWE! Pan Pawłowski rusza z PTW! Trybson twarzą organizacji?

Wygląda na to, że będzie polskie WWE! W sieci pojawiły się pierwsze materiały zapowiadające organizację PTW (Prime Time Wrestling), za którym stoi konferansjer, komik i influenser związany z galami freak fightowymi Pan Pawłowski!

Pan Pawłowski PTW

Z najnowszej zapowiedzi wydarzenia możemy dowiedzieć się, że pierwsza gala PTW odbędzie się 9 października w Chorzowie. Bilety na to wydarzenie można już kupować, a polską twarzą organizacji najprawdopodobniej będzie widoczny na trailerze… Trybson!

Będzie polskie WWE! Pan Pawłowski rusza z PTW! Trybson twarzą organizacji?

Paweł Trybała ps. Trybson to postać doskonale znana w środowisku MMA. Zawodnik ten stoczył już 11 walk a jego rekord wynosi 7-4. Występował m.in. dla FEN, PLMMA i FFF.

Teraz pokaże się kibicom w nowej roli – jako zawodnik PTW, czyli polskiego wrestlingu!

Ale to nie jedyna atrakcja dla kibiców wrestlingu w Polsce. Na gali PTW w Chorzowie mają pojawić się znani z amerykańskich ringów pro wrestlingu: Chris Masters czy Axel Tischer.

O wydarzeniu będziemy informować na bieżąco na łamach MMA.PL.

Zobacz także:

Denis Załęcki nawołuje Parke do walki: Ty chcesz pieniędzy, a ja walczę o honor!

Ostatnio miała miejsce konferencja gali EFM SHOW 2. Po niej narodził się konflikt pomiędzy Denisem Załęckim a kontrowersyjnym Irlandczykiem z północy Normanem Parke.

Charles Oliveira vs Dustin Poirier na UFC 269! Są szczegóły starcia o pas wagi lekkiej!

Pojedynek Charles Oliveira vs Dustin Poirier został walką wieczoru gali UFC 269! Poznaliśmy szczegóły starcia, którego stawką będzie pas mistrzowski wagi lekkiej!

Kursy Superbet na galę KSW 63

Już w najbliższą sobotę czeka nas gala KSW 63. Sprawdźcie jakie kursy na to wydarzenie przygotował nasz partner, firma bukmacherska Superbet.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis