MMA PLTUFBędzie nowy The Ultimate Fighter! Alexander Volkanovski i Brian Ortega trenerami!

Będzie nowy The Ultimate Fighter! Alexander Volkanovski i Brian Ortega trenerami!

To już pewna informacja! Będzie nowy sezon The Ultimate Fighter, czyli reality show od największej organizacji MMA na świecie – UFC!

nowy The Ultimate Fighter
Foto: Overtime Heroics

Informację o starcie nowego sezonu oraz o osobach, które wcielą się w rolę trenerów, Dana White podał w ESPN w miniony piątek.

The Ultimate Fighter ostatni raz był pokazywany w 2018 roku. Od temtego czasu nie wznawiano nowego sezonu. Aż do teraz.

Będzie nowy The Ultimate Fighter! Alexander Volkanovski i Brian Ortega trenerami!

Trenerami w nowym TUF-ie będą: Alexander Volkanovski – mistrz wagi piórkowej UFC oraz najbliższy pretendent Brian Ortega. Zdjęcia do nowego sezonu TUF-a ruszą w najbliższych tygodniach.

Nie ma na razie informacji o tym, czy UFC wprowadzi jakieś nowości w realizacji swojego reality show.

Alexander Volkanovski i Brian Ortega mieli zmierzyć się ze sobą na gali UFC 260, która odbyła się 27 marca, ale ich walka została odwołana z powodu zarażenia się koronawirusem przez Volkanovskiego.

UFC teraz próbuje wykorzystać dostępność obu zawodników i to właśnie ich mianowało trenerami w nowym sezonie swojego reality show.

Wygląda więc na to, że Volkanovski i Ortega najpierw zmierzą się w rywalizacji trenerskiej, a potem skrzyżują rękawice w oktagonie.

Zobacz także:

Patricio “Pitbull” jest niesamowity. Udusił rywala do nieprzytomności i zawalczy o milion dolarów! [WIDEO[

W walce wieczoru gali Bellator 255 Patricio “Pitbull” Frreirie poddał Emmanuela Sancheza. Przeciwnik nie odklepał i stracił przytomność. Teraz Brazylijczyk w finale Grand Prix wagi piórkowej zmierzy się z AJ-em McKee. Zwycięzca zgarnie aż milion dolarów!

Michał Sobiech vs. Patryk Kaczmarczyk na KSW 60. Kto wciąż pozostanie niepokonany?

Odkrycie roku 2020 w polskim MMA, Patryk Kaczmarczyk (6-0, 1 KO, 2 Sub) zadebiutuje 24 kwietnia w klatce KSW. Rywalem młodego zawodnika z Radomia na KSW 60 będzie inny niepokonany fighter, znany z występu w programie „Tylko Jeden”, Michał Sobiech (4-0, 3 KO). Starcie odbędzie się w limicie kategorii piórkowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis