MMA PLMarcin NajmanBędzie konfrontacja Najmana i Stanowskiego w Wieluniu? “El Testosteron” będzie czekał?

Będzie konfrontacja Najmana i Stanowskiego w Wieluniu? “El Testosteron” będzie czekał?

Czy będzie konfrontacja Marcina Najmana i Krzysztofa Stanowskiego w Wieluniu? Wiele wskazuje na to, że doczekamy się spotkania obu panów w środku ich medialnego konfliktu, kiedy emocje aż kpią!

konfrontacja Najmana i Stanowskiego

Konfrontacja ta odbędzie się w Wieluniu, gdzie 5 marca ma odbyć się gala MMA VIP 4. Piszemy “ma odbyć się”, bowiem tej imprezie aż do momentu jej zorganizowania nie będzie towarzyszyć widmo odwołania.

Wszystko przez zaangażowanie przez MMA VIP byłego gangstera i lidera mafii pruszkowskiej – “Słowika”, który w latach ’90 minionego wieku niszczył życie prawym obywatelom naszego kraju. Gangus ten był jedną z ikon zorganizowanej grupy przestępczej i osobą, która wg wielu opinii nigdy nie powinna wyjść z więzienia za swoje czyny. Zamiast tego, “Słowik” nie tyle nie siedzi w celi, ale zasiadł na tronie jako “boss organizacji MMA VIP”:

Skandal w świecie sportu! Najman ogłosił współpracę z byłym szefem gangu -  e-chelmno.pl

Będzie konfrontacja Najmana i Stanowskiego w Wieluniu? “El Testosteron” będzie czekał?

Z powodu tego angażu, do bojkotu gali MMA VIP 4 namawia Krzysztof Stanowski, który najbardziej zaangażował się w akcję niszczenia planów organizacyjnych Marcina Najmana. Stanowski nawet ma zaplanowaną wizytę w Wieluniu, gdzie ma rozmawiać z burmistrzem Pawłem Okrasą, który wynajął Najmanowi halę na nadchodzące wydarzenie.

To właśnie tam ma dojść do konfrontacji Stanowskiego z Najmanem. Dlaczego?

Wszystko przez obecność Stanowskiego w środę o 13:45 w Wieluniu przed Urzędem Miejskim. Tam ma pojawić się też Marcin Najman:

Zobacz także:

Konrad Karwat z Strong Ekipy starł się z Super Mario przed High League 2! Padły mocne słowa! Oglądaliście?

Konrad Karwat już piątego lutego zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Były strongman podczas High League 2 w Tauron Arenie zmierzy się z ”Super Mario”. Przygotowaliśmy kolejną tak zwaną konfrontację, gdzie nie brakowało mocnych słów!

Krzysztof Rozpara wspiera Stanowskiego w konflikcie z Najmanem: Pewnych postaci nie należy włączać w promowanie gali! Co wy na to?

Jeden z właścicieli organizacji FAME MMA Krzysztof Rozpara wspiera Krzysztofa Stanowskiego w jego medialnym konflikcie z Marcinem Najmanem, którego podstawą jest angaż przez MMA VIP byłego gangstera i lidera mafii pruszkowskiej – Andrzeja Z. ps. “Słowik”.

OFICJALNIE: Potwierdzono walkę wieczoru gali UFC w Londynie i debiut Hookera w wadze piórkowej

Oficjalnie potwierdzono walkę wieczoru gali UFC w Londynie, która odbędzie się już za niespełna dwa miesiące – 19 marca. Potwierdzono również inny interesujący pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis