MMA PLNajnowszeClout MMABędzie kolejna walka piłkarzy na Clout MMA? Dziennikarz portalu Meczyki zdradził zestawienie!

Będzie kolejna walka piłkarzy na Clout MMA? Dziennikarz portalu Meczyki zdradził zestawienie!

Czy to będzie kolejna walka piłkarzy na gali Clout MMA? Dziennikarz portalu Meczyki – Łukasz Wiśniowski w programie Euro Insider zapowiadającym wczorajsze starcie Polska-Holandia na Euro 2024 zdradził zestawienie, którego kibice mogą się spodziewać na jednej z najbliższych gal Clout MMA.

walka piłkarzy na Clout MMA

W historii swojego istnienia, organizacja Clout MMA ma już walki piłkarzy. Walką wieczoru gali Clout MMA 3 było starcie Jakuba Wawrzyniaka z Tomaszem Hajto, które wygrał przez nokaut w drugiej rundzie ten pierwszy.

I to właśnie Jakub Wawrzyniak ma być bohaterem kolejnej walki piłkarzy.

Będzie kolejna walka piłkarzy na Clout MMA?

Jak doniósł wspomniany dziennikarz, Łukasz Wiśniowski – Jakub Wawrzyniak w swojej następnej walce najprawomocniej zmierzy się z innym piłkarzem związanym z tą organizajcą – Jakubem Rzeźniczakiem.

Rzeźniczak także ma za sobą jedną walkę w klatce Clout MMA. Na minionej gali Clout MMA 5 szybko uporał się on z Szalonym Reporterem nokautując go w zaledwie kilka sekund:

Co ciekawe, kolejna gala Clout MMA 6 odbędzie się już 5 października w Tarnowie. Czy to na tej gali dojdzie do walki Wawrzyniak vs Rzeźniczak? Który piłkarz wg Was wygrałby to potencjalne starcie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis