MMA PLKSWBędzie hit w KSW? Mamed: Jestem zainteresowany walką z Andersonem Silvą!

Będzie hit w KSW? Mamed: Jestem zainteresowany walką z Andersonem Silvą!

Foto: Facebook/ Mamed Khalidov

Jeśli do tego dojdzie, to będzie to hit w KSW! Mamed Khalidov, aktualny mistrz wagi średniej polskiego giganta wyraził chęć walki z legendarnym Andersonem Silvą! “Wszystko zależy od federacji” – przyznał gwiazdor polskiego MMA!

O walce 45-legniego “Pająka” w Federacji KSW zrobiło się głośno po rozwiązaniu przez UFC kontraktu z Brazylijczykiem. Mimo wygrania zaledwie jednej walki w ostatnich dziewięciu pojedynkach, nazwisko Andersona Silvy nadal ma ogromne znaczenie na światowym rynku MMA.

Czy angaż przez KSW to byłoby dobre posunięcie?

Będzie hit w KSW? Mamed: Jestem zainteresowany walką z Andersonem Silvą!

Sam Khalidov, który niedawno efektownie znokautował Scota Askhama odbierając mu tytuł mistrzowski i serwując pierwszą tak spektakularną porażkę w karierze, jest zainteresowany walką z Silvą.

Po rozdaniu “Heraklesów”, Mamed Khalidov udzielił wywiadu portalowi polsatsport.pl, w którym potwierdził zainteresowanie takim zestawieniem z jego udziałem:

“W tej wadze jest naturalna selekcja. Scott Askham chce rewanżu, jest Roberto Soldić. Wielu zawodników ma możliwości, aby się bić o pas. Wiem, że Anderson Silva skończył kontrakt z UFC. Byłbym bardzo zainteresowany walką z nim. Czy to jest możliwe? To zależy od federacji i od chęci Andersona.”

Kiedy natomiast zobaczymy Mameda z powrotem w klatce KSW?

“Chce się nacieszyć zwycięstwem. Jeśli ktoś wypadnie w jakiejś walce, to mogę wskoczyć na jego miejsce. Ogień we mnie jest cały czas. Trenuje z wielką chęcią. Robię to trochę inaczej, nie trenuję codziennie. Po walce byłem raz na sali u nas w klubie. Trenuje u siebie w domu, gdzie mam zapewnione warunki. Tylko sparingpartnerów nie ma. Chcę mieć komfort, że zawalczyłem, odczekam sześć, siedem miesięcy i możemy planować kolejną walkę.”

Cała rozmowa do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Kursy bukmacherskie Superbet na galę FEN 32

W najbliższą sobotę czeka nas gala FEN 32. Nasz partner, serwis bukmacherski Superbet przygotował bogatą ofertę na to wydarzenie.

Oficjalny zwiastun gali UFC 259. 3 pojedynki o pas, Błachowicz w walce wieczoru

Historyczna gala UFC 259 już za trzy tygodnie. Po raz pierwszy Polak wystąpi w walce wieczoru numerowanej gali UFC. Właśnie pojawił się oficjalny zwiastun tego wydarzenia.