MMA PLIsrael AdesanyaBędzie głośna walka o pas wagi średniej UFC! Israel Adesanya: Dobrze wiecie, kto będzie następny!

Będzie głośna walka o pas wagi średniej UFC! Israel Adesanya: Dobrze wiecie, kto będzie następny!

Wygląda na to, że wreszcie będzie głośna walka o pas wagi średniej UFC! Israel Adesanya dojrzał do tego, by wejść do oktagonu z człowiekiem, który dwukrotnie pokonał go w walkach na zasadach kickboxingu.

Israel Adesanya

Na minionej gali UFC 276, Adesanya obronił pas mistrzowski wagi średniej pewnie wypunktowując na przestrzeni pięciu rund Jareda Cannoniera.

Wcześniej swoją walkę na tej samej gali wygrał Alex Pereira, czyli wspomniany we wstępie dwukrotny pogromca Nigeryjczyka w kickboxingu. Brazylijczyk w pierwszej rundzie znokautował Seana Stricklanda.

Będzie głośna walka o pas wagi średniej UFC! Israel Adesanya

Pereira wygrał już trzecią walkę w UFC z rzędu, a jego rekord w MMA wynosi 6-1.

Teraz czeka go najpewniej walka z Israelem Adesanyą. A stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski wagi średniej. Adesanya potwierdził takie plany:

“Dobrze wiecie kto będzie następny. Zaufaj mi, dawno temu wam powiedziałem, że to był to błąd z mojej strony, gdy nadużywałem prawej ręki. To było w kickboxingu. Łatwo jest znokautować jakiegoś wieśniaka o imieniu Sean Strickland, bo parował ciosy. Ale tak jak powiedziałem na konferencji prasowej – jak następnym razem zabiorę go na łyżwy, to zamarznie jak Elza.”

A Wy na kogo stawiacie w potencjalnej walce Adesanya vs Pereira?

Zobacz także:

PFL 2022 #6 – wyniki i najlepsze akcje. Kayla Harrison wciąż niepokonana [WIDEO]

Za nami ostatnia gala sezonu regularnego PFL. W Atlancie o awans do fazy play-off rywalizowały zawodniczki wagi lekkiej i zawodnicy kategorii półśredniej.

Kolejny ciężki zasili organizację KSW? Szymon Bajor pozostaje wolnym agentem!

Szymon Bajor (23-9) w mediach społecznościowych poinformował, że aktualnie pozostaje wolnym agentem. Nasz czołowy ciężki zapytał fanów – w jakiej organizacji chcieliby go zobaczyć. Warto zaznaczyć, że Bajor w ostatnim pojedynku zdobył tymczasowy pas Fight Exclusive Night.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis