MMA PLKSWBedorf otwiera dla mistrzów MMA specjalny projekt “Win-Win” [WIDEO]

Bedorf otwiera dla mistrzów MMA specjalny projekt “Win-Win” [WIDEO]

Foto: Źródło: Facebook.com
Foto: Źródło: Facebook.com

Jedna z gwiazd KSW – Karol Bedorf (15-5), zdecydował się na ciekawy krok w stronę swoim mistrzów, otwierając specjalny projekt o nazwie “Win-Win”. Zawodnik wyprodukował specjalny spot reklamowy promujący program.

Bedorf to jedna z ikon polskiej organizacji MMA. Przez kilka lat zawodnik posiadł nawet mistrzostwo wagi ciężkiej federacji, który sensacyjnie stracił na rzecz Fernando Rodriguesa Jr. (12-6). Od tego czasu jego kariera mocno zwolniła, a aktualnie fighter ma na swoim koncie dwie porażki z rzędu. Obecnie szczecinian nie zajmuje się jednak tylko stricte karierą sportową, biorąc udział w różnych inicjatywach. Jedną z takowych jest współpraca z organizacją esportową o nazwie piratesports.

Jak się okazało, niespełna 36-latek zdecydował się rozpocząć innowacyjny projekt dla mistrzów MMA. Mianowicie Bedorf ogłosił powstanie “Win-Win”. Za sprawą specjalnej platformy aktualni posiadacze pasa z są w stanie podpisać umowę z szeregiem sponsorów. Porozumienia będą należały do mistrzów, dopóki ci będą skutecznie bronić swoje tytuły. W momencie przegranej kontrakty mogą przejść na nowego mistrza danej kategorii wagowej.

Więcej szczegółów projektu “Win-Win” zaprezentowano w specjalnie przygotowanym do tego spocie. Jego publikacja odbyła się m.in. na Facebooku.

Karol Bedorf – WinWin

Karol Bedorf rusza z nowym projektem skierowanym tylko do najlepszych 🔝WinWin Sponsors skupia w swoich szeregach mistrzów organizacji KSW oraz sponsorów którzy z nimi współpracują.

Opublikowany przez KSW Sobota, 7 września 2019