MMA PLNajnowszeKSW“Będę mistrzem KSW!” – 29-latek z Łomży chce zwojować największą polską organizację MMA!

“Będę mistrzem KSW!” – 29-latek z Łomży chce zwojować największą polską organizację MMA!

29-latek z Łomży Patryk Surdyn chce zwojować Federację KSW i zapowiada, że będzie jej mistrzem! Surdyn po dwóch porażkach wreszcie wrócił na zwycięską ścieżkę. Na gali KSW 95 w Olsztynie pokonał decyzją sędziów Shamada Erzanukaeva i teraz zamierza kontynuować zwycięską passę.

Będę mistrzem KSW

Surdyn w rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW zapowiedział, że zamierza zostać mistrzem KSW i to jest jego aktualny cel sportowy.

“Będę mistrzem KSW!” – 29-latek z Łomży chce zwojować największą polską organizację MMA!

Surdyn to były mistrz organizacji Armia Fight Night, a teraz zamierza sięgnąć po pas mistrzowski wagi koguciej, ale Federacji KSW:

“Jestem już długo w organizacji KSW. Miałem swoje wzloty i upadki, ale wyciągamy z drużyną wnioski, szukamy nowych rozwiązań.

Uważam, że wszedłem teraz na naprawdę dobrą ścieżkę. Mam naprawdę bardzo dobry zespół, któremu dziękuję za to, że właśnie w taki sposób wszystkim pokierowaliśmy i kurczę, jestem dalej w grze! Mam za sobą długi okres poświęcenia i ciężkiej pracy.

Przyda się chwila odpoczynku, ale patrzę w przyszłość z optymizmem. Chciałem pokazać, że warto na mnie stawiać, że jestem wartościowym zawodnikiem i będę dawał jeszcze lepsze walki i na pewno będę mistrzem tej organizacji.”

Przypominamy, że obecnym mistrzem tej dywizji wagowej KSW jest Jakub Wikłacz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis