MMA PLCiekawostkiBec Rawlings wspiera dzieci chore na raka. Uzbierała pieniądze i na znak wsparcia ogoliła głowę

Bec Rawlings wspiera dzieci chore na raka. Uzbierała pieniądze i na znak wsparcia ogoliła głowę

Foto: BKFC

Była zawodniczka UFC, Bellatora oraz była mistrzyni walk na gołe pięści organizacji BKFC Bec Rawlings wspiera dzieci chore na raka.

Kontrowersyjna Amerykanka prowadzi kampanię na rzecz dzieci, które zmuszone są walczyć z chorobą nowotworową. Pomysł został zainspirowany tragicznymi wydarzeniami z jej życia prywatnego, kiedy to u jej ojca zdiagnozowano raka wątroby.

Bec Rawlings wspiera dzieci chore na raka. Uzbierała pieniądze i na znak wsparcia ogoliła głowę

Rawlings poinformowała w mediach społecznościowych o pobudkach, które pociągnęły ją do zbierania pieniędzy na fundację pomagającą dzieciom w walce z nowotworem:

“Golę głowę, nie dlatego, że włosy przeszkadzają mi w treningu, ale dlatego, że u mojego taty zdiagnozowano raka i pomyślałam, że to dobry sposób by zwiększyć świadomość tej choroby w społeczeństwie. Ogoliłam głowę i zebrałam fundusze na wsparcie fundacji pomagającej chorym na raka dzieciom.

Zebraliśmy 3735 dolarów na fundację i dziękuję każemy za dołożenie się do tego.”

Zobacz także:

Są zwolennicy i przeciwnicy! Kołecki się zaszczepił, a Szadziński gwarantuje: Nie ma takiej opcji!

Temat szczepień wzbudza dużą dyskusję na całym świecie. Kraje są podzieleni na zwolenników i przeciwników całej sytuacji. Mamy już pierwszy przykład w polskim MMA!

Łukasz Brzeski i Łukasz Sudolski powalczą o kontrakt w UFC!

Dwaj zawodnicy Babilon MMA staną przed szansą na dołączenie do największej organizacji MMA na świecie. O kontrakt z UFC podczas gal Dana White’s Contender Series powalczą Łukasz Brzeski oraz Łukasz Sudolski.

Prochazka zgłasza gotowość! Czech z szacunkiem o Błachowiczu: Szanuję mojego sąsiada…

Jiri Prochazka (28-3-1) ma za sobą drugie zwycięstwo w UFC, ale jakże efektowne! Czech już w tym momencie jest bliski walki o pas w wadze półciężkiej. Prochazka z szacunkiem wypowiada się o naszym reprezentancie.

Mistrz wagi ciężkiej ONE Brandon Vera zawalczy pierwszy raz od czasu pandemii, znamy rywala!

Brandon Vera zawalczy pierwszy raz od czasu wybuchu pandemii koronawirusa. Mistrz wagi ciężkiej ONE Championship podpisał kontrakt na kolejną walkę.