MMA PLNajnowszeBez kategoriiBeast of the East: Porażka zawodnika KSW Team

Beast of the East: Porażka zawodnika KSW Team

201.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Nie najlepiej będzie wspominać swój debiut na gali “Beast of the East” reprezentant Naszej federacji Krzysztof Kułak. “Model” po dwóch rundach przegrał przez decyzję z Hansem Stringerem, wschodzącą gwiazdą tamtejszej federacji.

Jeszcze przed walką Polak opanowywał emocje i był pewny swego.

Jestem tutaj dobrze znany. Wszyscy nas rozpoznają, wiedzą co to jest KSW i znają polskich zawodników. Ja reaguję bardzo spokojnie. Nie chwalę się, że pojadę tego młodego mimo, że na konferencji prasowej nie czuł respektu

– mówił częstochowianin. Słowa Kułaka się nie potwierdziły, a prawda okazała się całkiem inna.

Walka była wyrównana, lecz gdy tylko przenosiła się do parteru przewagę uzyskiwał fighter gospodarzy. Kułak próbował odwrócić losy pojedynku, lecz bez skutecznie. W takiej sytuacji sędziowie nie mieli problemu ze wskazaniem zwycięzcy. Jednogłośnie triumfował Stringera.

Prócz walki z udziałem fightera “KSW Team” odbyło się jeszcze kilka pojedynków z udziałem zawodników, którzy w przeszłości prezentowali swoje umiejętności na galach KSW. W najciekawszej z nich triumfator dziesiątej “Konfrontacji Sztuk Walki” Dave Dalgliesh pokonał na punkty Martina Zawadę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis