MMA PLFAME MMABasia Nalepka o kobietach w FAME MMA: Taka Linkiewicz ma w głowie mniej niż mój 5 miesięczny pies! 

Basia Nalepka o kobietach w FAME MMA: Taka Linkiewicz ma w głowie mniej niż mój 5 miesięczny pies! 

Barbara Nalepka w mocnych słowach wypowiedziała się o kobietach walczących w organizacji FAME MMA. Ponadto 27-latka nie chce mieć nic wspólnego z osobami zajmującymi się freak fightami.

Basia Nalepka

”Shogun” ma za sobą liczne sukcesy w kickboxingu, boksie tajskim, ale też spore doświadczenie w MMA. Nalepka nie ma ostatnio łatwego okresu ze względu na liczne urazy. Warto przypomnieć sobie choćby jej start na Ladies Fight Night 9, gdy kopnięciem z wyskoku już w pierwszej rundzie znokautowała Beatę Bardziak. Miało to miejsce na początku maja 2018 roku.

Barbara Nalepka: Robią to tylko po to, aby dostać 100 tysięcy za walkę!

Barbara Nalepka gwarantuje, że dziewczyny walczące w FAME MMA robią to tylko dla pieniędzy. Dodatkowo ”Shogun” zapewnia, że nie widzi w nich zmian i nie wierzy w ich mocne treningi. Nalepka w rozmowie z portalem fightsport.pl postanowiła skrytykować Martę Linkiewicz, która już piątego września stoczy swój czwarty pojedynek na zasadach MMA.

No tam raczej nie było żadnej sportowej walki. Po pierwsze bym się z nich śmiała, bo dla mnie to nie są sportowcy. Robią to tylko dla pieniędzy, przez 3/4 życia piją, ćpają i tam różne rzeczy robią. No ja mam inny tryb życia, inaczej postrzegam sport niż one. Robią to tylko po to, aby dostać 100 tysięcy za walkę. Dla mnie to nie jest żadna przeciwniczka. Nie wiem czy nawet bym chciała posparować dla zabawy z taką dziewczyną (…) Taka Linkiewicz ma w głowie mniej niż mój 5 miesięczny pies. Nie chce jej obrażać. Mogę z nią później posparować i jej wyjaśnić co to MMA. Mimo tego, że jestem zardzewiała w MMA, na pewno odnowie te wszystkie umiejętności, gdyby miało dojść do sparingu. Bym jej pokazała, gdzie jej miejsce. Niech się dalej zajmie pokazywaniem dupska w internecie. Mogę szczerze powiedzieć, że nie szanuje takich ludzi, którzy nagle udają wielkich sportowców. My zawsze zapieprzamy latami, robimy diety, dwa razy dziennie na treningi. A one przyjdą na jedną tarczę i o wielkie gwiazdy. Zrobią 16 tysięcy selfików i potem 20 tysięcy z gołą dupą jak latają po mieście.    

Zobacz także:

Marcin Najman o nowej fali zachorowań! Macie podobne zdanie?

Częstochowianin wierzy w obecność wirusa, ale nie we wszystko co pokazują media

Domingos zapowiada wojnę! Czekacie na debiut Izu?

Zobaczcie co powiedział Quentin Domingos w rozmowie z naszym portalem. Reprezentant Portugalii podczas najbliższej gali KSW zmierzy się z debiutującym Izu Ugonohem

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis