MMA PLNajnowszeBez kategoriiBas Rutten i załoga IFL dołączają do Affliction!

Bas Rutten i załoga IFL dołączają do Affliction!

610x1.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Affliction idzie cały czas pełną parą. Stara się nie tylko o rewelacyjnych zawodników, ale i o całą profesjonalną otoczkę, włącznie z prowadzącymi i kontraktami z TV. Ekipa, która będzie komentować najbliższą galę, to starzy znajomi z IFL : Kenny Rice, Ron Kruck i Bas “El Guapo” Rutten.

Wiadomość tą oficjalnie potwierdził Rutten i stwierdził, że jest bardzo zadowolony, że będzie współpracował z Affliction, które tak udanie debiutowało kilka tygodni temu. Przypomnijmy, że w Affliction już są zawodnicy osieroceni przez IFL : Chris Horodecki, Roy Nelson, Jay Hieron czy Vladimir Matyushenko. Rutten jest pod wrażeniem rozpiski na Affliction 2 i jak sam mówi, nie może się doczekać walki Josh Barnett vs Andrei Arlovski. “El Guapo” uważa również, że to właśnie Barnett jest tym zawodnikiem, który może pokonać Fedora Emelianienko, ale najpierw musi pokonać Arlovskiego, co jak sam Bas przyznaje, nie będzie łatwym zadaniem. Uważa też, że Barnett powinien dążyć do walki w parterze, by tam ją zakończyć, gdyż Arlovski ma lepszy boks.

Przypomnijmy też, że Rutten oprócz Affliction, komentuje jeszcze Dream, jest współprowadzącym “Inside MMA” na HDNet, zajmuje się też promocją własnego reality show, które będzie nadawane już  wkrótce, a także przygotowuje KIMBO do walki z Kenem Shamrockem na EliteXC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis