MMA PLFENBartosz Szewczyk wystąpi na FEN 41! Bardzo niebezpieczny rywal!

Bartosz Szewczyk wystąpi na FEN 41! Bardzo niebezpieczny rywal!

Bartosz Szewczyk (4-1, 3 KO, 1 SUB) podejmie Dimitrija Mikutsę (11-6-1, 7 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 41: TAURON Fight Night Mrągowo, która 27 sierpnia odbędzie się w Amfiteatrze. Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii półciężkiej.

Bartosz Szewczyk wystąpi na FEN 41

Bilety na galę FEN 41 kupić można na EVENTIM.

Szewczyk wszystkie swoje walki na zawodowstwie stoczył na galach FEN. W swoim ostatnim występie wygrał przez TKO w 1. rundzie z Sylvinio Brazem. Podczas 32. edycji pokonał w 2. rundzie przez duszenie zza pleców Akhmeda Salomova. W Ostródzie, podczas FEN 35, w premierowej odsłonie rozprawił się przez techniczny nokaut z Kacprem Miklaszem. W Szczecinie znokautował Michała Piwowarskiego podczas FEN 36. W karierze amatorskiej mierzył się z innych zawodnikiem FEN, Krystianem Bielskim, oraz z Piotrem Mierzejewskim, którego poddał w 2. rundzie duszeniem zza pleców. Łączny jego bilans w amatorstwie to 6 zwycięstw i 2 porażki.

Mikutsa ostatnie trzy walki stoczył pod szyldem ACA. W kwietniu 2021 roku pokonał przez TKO w 1. rundzie Karola Celińskiego. Wcześniej wystąpił pięciokrotnie w M-1 i trzy z tych starć wygrał. W 2019 roku Mikutsa pokonał jednogłośną decyzją sędziów Roberta Lau, wcześniej przez TKO w 3. rundzie rozprawił się z Abylkasymem Yakubovem. Spośród 11 zawodowych zwycięstw Ukrainiec tylko w trzech zwyciężał decyzją arbitrów. Pojedynek w Mrągowie będzie dla Mikutsy debiutem w FEN.

[informacja prasowa FEN]

Zobacz także:

Mocny trening Jacka Murańskiego na bieżni! Czy ktoś go zatrzyma na gali FAME MMA 15? [WIDEO]

Jacek Murański gotowy na następne starcia w rzymskiej klatce? Okaże się już dwudziestego szóstego sierpnia w Łodzi, gdy ”Muran” ponownie zaprezentuje swoje umiejętności. Póki co w sieci pojawiło się nagranie z treningu Jacka na bieżni. Szybko filmik wzbudził bardzo duże zainteresowanie.

Khamzat Chimaev jest wielkim fanem Nate’a Diaza, z którym zmierzy się na UFC 279: Dorastałem oglądając go! Zaskoczeni?

Nowa wschodząca gwiazda organizacji UFC – Khamzat Chimaev gościł w programie The MMA Hour, gdzie w rozmowie z Arielem Helwanim przyznał, że jest wielkim fanem Nate’a Diaza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis